Tabela: Rzeszów > Klasa A, gr. III (sezon 2025/2026)
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 22 | 49 | 14 | 7 | 1 | 65-31 | ||
| 2 | 22 | 48 | 15 | 3 | 4 | 68-31 | ||
| 3 | 22 | 43 | 13 | 4 | 5 | 65-39 | ||
| 4 | 22 | 42 | 13 | 3 | 6 | 65-48 | ||
| 5 | 22 | 39 | 12 | 3 | 7 | 47-42 | ||
| 6 | 22 | 38 | 12 | 2 | 8 | 64-48 | ||
| 7 | 21 | 33 | 10 | 3 | 8 | 42-45 | ||
| 8 | 22 | 29 | 9 | 2 | 11 | 44-45 | ||
| 9 | 22 | 26 | 7 | 5 | 10 | 47-51 | ||
| 10 | 21 | 26 | 7 | 5 | 9 | 40-48 | ||
| 11 | 22 | 24 | 7 | 3 | 12 | 42-50 | ||
| 12 | 21 | 21 | 6 | 3 | 12 | 34-46 | ||
| 13 | 22 | 7 | 1 | 4 | 17 | 25-74 | ||
| 14 | 21 | 7 | 2 | 1 | 18 | 33-83 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Rzeszów > Klasa A, gr. III - mecze rozegrane u siebie
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 30 | 10 | 0 | 1 | 45-24 | ||
| 2 | 11 | 29 | 9 | 2 | 0 | 36-12 | ||
| 3 | 11 | 26 | 8 | 2 | 1 | 35-17 | ||
| 4 | 11 | 24 | 8 | 0 | 3 | 27-11 | ||
| 5 | 11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 40-20 | ||
| 6 | 11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 34-20 | ||
| 7 | 11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 30-26 | ||
| 8 | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 22-16 | ||
| 9 | 11 | 16 | 5 | 1 | 5 | 17-19 | ||
| 10 | 10 | 15 | 4 | 3 | 3 | 22-19 | ||
| 11 | 11 | 15 | 4 | 3 | 4 | 19-20 | ||
| 12 | 11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 21-23 | ||
| 13 | 11 | 7 | 1 | 4 | 6 | 17-34 | ||
| 14 | 11 | 3 | 1 | 0 | 10 | 14-41 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Rzeszów > Klasa A, gr. III - mecze rozegrane na wyjeździe
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 33-14 | ||
| 2 | 11 | 20 | 5 | 5 | 1 | 29-19 | ||
| 3 | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 25-19 | ||
| 4 | 11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 31-28 | ||
| 5 | 11 | 16 | 5 | 1 | 5 | 20-29 | ||
| 6 | 11 | 15 | 4 | 3 | 4 | 20-31 | ||
| 7 | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 28-31 | ||
| 8 | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 18-29 | ||
| 9 | 11 | 10 | 3 | 1 | 7 | 14-19 | ||
| 10 | 11 | 10 | 3 | 1 | 7 | 21-27 | ||
| 11 | 11 | 8 | 2 | 2 | 7 | 19-24 | ||
| 12 | 10 | 5 | 1 | 2 | 7 | 17-27 | ||
| 13 | 10 | 4 | 1 | 1 | 8 | 19-42 | ||
| 14 | 11 | 0 | 0 | 0 | 11 | 8-40 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Aktualna tabela ligi Rzeszów > Klasa A, gr. III - sezon 2025/2026
Interesuje Cię aktualna tabela ligi Rzeszów > Klasa A, gr. III w sezonie 2025/2026? Dobrze trafiłeś! Na tej stronie znajdziesz kompleksowe zestawienie pozycji drużyn, liczby rozegranych meczów, punktów, bilansu bramek i wielu innych istotnych danych, które na bieżąco odzwierciedlają przebieg rozgrywek.
Statystyki domowe, wyjazdowe i bilans bramkowy
Tabela uwzględnia zarówno mecze domowe, jak i wyjazdowe, a także statystyki takie jak liczba zwycięstw, remisów i porażek oraz bilans bramkowy. Jeśli śledzisz ligę Rzeszów > Klasa A, gr. III regularnie lub obstawiasz mecze, nasza tabela to źródło wiedzy, które pomoże Ci analizować formę poszczególnych drużyn.
Oprócz klasycznej tabeli prezentujemy również średnią ilość bramek zdobywanych i traconych przez każdą drużynę. Dowiesz się też, w ilu spotkaniach padało więcej niż 2.5 gola - to ważne dane dla fanów zakładów bukmacherskich i pasjonatów piłkarskich analiz.
Rzeszów > Klasa A, gr. III - klasyfikacja najlepszych strzelców
Na stronie znajdziesz również klasyfikację najlepszych strzelców, z listą zawodników, którzy zdobyli najwięcej bramek w sezonie 2025/2026.
Staramy się na bieżąco aktualizować dane, żeby prezentowane wyniki i statystyki ligi Rzeszów > Klasa A, gr. III. były zgodne z rzeczywistością. Jeżeli okazałoby się, że tak nie jest - daj nam znać. Zajmiemy się tym. To sprawia, że nasza tabela to nie tylko narzędzie informacyjne, ale również wiarygodne źródło wiedzy o lidze
Chcesz wiedzieć, kiedy odbędą się kolejne mecze lub jak zakończyły się poprzednie kolejki? Zajrzyj do sekcji z terminarzem i wynikami - znajdziesz tam szczegóły każdego spotkania sezonu 2025/2026.
Rzeszów > Klasa A, gr. III (sezon 2025/2026) - średnia ilość bramek
| Drużyna | M | Śr. Br | Śr. Bz | Śr. Bs | >2.5 | <2.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
Sokół Pień
|
21 | 5.52 | 1.57 | 3.95 | 95.24 % | 4.76 % |
Czarni Trześń
|
22 | 5.14 | 2.95 | 2.18 | 95.45 % | 4.55 % |
Błękitni Siedlanka
|
22 | 5.09 | 2.91 | 2.18 | 77.27 % | 22.73 % |
Kolorado Wola Chorzelowska
|
22 | 4.73 | 2.95 | 1.77 | 81.82 % | 18.18 % |
Atut Podborze
|
22 | 4.5 | 3.09 | 1.41 | 81.82 % | 18.18 % |
Wilga Widełka
|
22 | 4.5 | 1.14 | 3.36 | 90.91 % | 9.09 % |
LKS Babicha
|
22 | 4.45 | 2.14 | 2.32 | 81.82 % | 18.18 % |
Florian Ostrowy Tuszowskie
|
22 | 4.36 | 2.95 | 1.41 | 81.82 % | 18.18 % |
Hetman Dąbrówka Wisłocka
|
21 | 4.19 | 1.9 | 2.29 | 90.48 % | 9.52 % |
Pitmark Jaślany
|
22 | 4.18 | 1.91 | 2.27 | 86.36 % | 13.64 % |
Tempo Cmolas
|
21 | 4.14 | 2 | 2.14 | 85.71 % | 14.29 % |
Zacisze Trześń
|
22 | 4.05 | 2.14 | 1.91 | 86.36 % | 13.64 % |
Strażak Grochowe
|
22 | 4.05 | 2 | 2.05 | 86.36 % | 13.64 % |
Start Wola Mielecka
|
21 | 3.81 | 1.62 | 2.19 | 76.19 % | 23.81 % |
| M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5 | ||||||
Rzeszów > Klasa A, gr. III (sezon 2025/2026) - Najlepsi strzelcy
| Lp | Piłkarz | Klub | Bramki |
|---|---|---|---|
| 1 | Arkadiusz Rajpold | Błękitni Siedlanka | 23 |
| 2 | Bartłomiej Skaza | Atut Podborze | 16 |
| 3 | Kamil Szymański | Czarni Trześń | 14 |
| 4 | Sebastian Duda | Florian Ostrowy Tuszowskie | 11 |
| 5 | Mateusz Trojnacki | Kolorado Wola Chorzelowska | 11 |
Rzeszów > Klasa A, gr. III - pełna klasyfikacja strzelców

























































































_1776713266.png)





