Tabela: Rzeszów > Klasa B, gr. VII (sezon 2025/2026)
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 17 | 51 | 17 | 0 | 0 | 81-9 | ||
| 2 | 17 | 36 | 11 | 3 | 3 | 51-20 | ||
| 3 | 17 | 34 | 10 | 4 | 3 | 57-31 | ||
| 4 | 17 | 28 | 8 | 4 | 5 | 46-31 | ||
| 5 | 17 | 27 | 9 | 0 | 8 | 56-40 | ||
| 6 | 17 | 23 | 6 | 5 | 6 | 26-24 | ||
| 7 | 17 | 22 | 6 | 4 | 7 | 34-34 | ||
| 8 | 17 | 17 | 4 | 5 | 8 | 34-44 | ||
| 9 | 17 | 16 | 4 | 4 | 9 | 30-45 | ||
| 10 | 17 | 15 | 3 | 6 | 8 | 26-47 | ||
| 11 | 17 | 12 | 3 | 3 | 11 | 20-67 | ||
| 12 | 17 | 5 | 1 | 2 | 14 | 19-88 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Rzeszów > Klasa B, gr. VII - mecze rozegrane u siebie
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 27 | 9 | 0 | 0 | 50-2 | ||
| 2 | 8 | 21 | 7 | 0 | 1 | 27-6 | ||
| 3 | 9 | 17 | 5 | 2 | 2 | 23-12 | ||
| 4 | 9 | 16 | 4 | 4 | 1 | 28-17 | ||
| 5 | 9 | 14 | 4 | 2 | 3 | 23-17 | ||
| 6 | 8 | 12 | 4 | 0 | 4 | 29-24 | ||
| 7 | 8 | 12 | 3 | 3 | 2 | 16-10 | ||
| 8 | 9 | 10 | 3 | 1 | 5 | 18-19 | ||
| 9 | 8 | 10 | 3 | 1 | 4 | 12-27 | ||
| 10 | 9 | 8 | 2 | 2 | 5 | 17-23 | ||
| 11 | 8 | 6 | 1 | 3 | 4 | 12-16 | ||
| 12 | 8 | 2 | 0 | 2 | 6 | 10-42 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Rzeszów > Klasa B, gr. VII - mecze rozegrane na wyjeździe
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 24 | 8 | 0 | 0 | 31-7 | ||
| 2 | 8 | 18 | 6 | 0 | 2 | 29-14 | ||
| 3 | 9 | 15 | 4 | 3 | 2 | 24-14 | ||
| 4 | 9 | 15 | 5 | 0 | 4 | 27-16 | ||
| 5 | 8 | 12 | 3 | 3 | 2 | 16-15 | ||
| 6 | 8 | 11 | 3 | 2 | 3 | 23-19 | ||
| 7 | 9 | 11 | 3 | 2 | 4 | 10-14 | ||
| 8 | 9 | 10 | 3 | 1 | 5 | 18-29 | ||
| 9 | 8 | 7 | 1 | 4 | 3 | 9-24 | ||
| 10 | 8 | 3 | 0 | 3 | 5 | 11-27 | ||
| 11 | 9 | 3 | 1 | 0 | 8 | 9-46 | ||
| 12 | 9 | 2 | 0 | 2 | 7 | 8-40 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Aktualna tabela ligi Rzeszów > Klasa B, gr. VII - sezon 2025/2026
Interesuje Cię aktualna tabela ligi Rzeszów > Klasa B, gr. VII w sezonie 2025/2026? Dobrze trafiłeś! Na tej stronie znajdziesz kompleksowe zestawienie pozycji drużyn, liczby rozegranych meczów, punktów, bilansu bramek i wielu innych istotnych danych, które na bieżąco odzwierciedlają przebieg rozgrywek.
Statystyki domowe, wyjazdowe i bilans bramkowy
Tabela uwzględnia zarówno mecze domowe, jak i wyjazdowe, a także statystyki takie jak liczba zwycięstw, remisów i porażek oraz bilans bramkowy. Jeśli śledzisz ligę Rzeszów > Klasa B, gr. VII regularnie lub obstawiasz mecze, nasza tabela to źródło wiedzy, które pomoże Ci analizować formę poszczególnych drużyn.
Oprócz klasycznej tabeli prezentujemy również średnią ilość bramek zdobywanych i traconych przez każdą drużynę. Dowiesz się też, w ilu spotkaniach padało więcej niż 2.5 gola - to ważne dane dla fanów zakładów bukmacherskich i pasjonatów piłkarskich analiz.
Rzeszów > Klasa B, gr. VII - klasyfikacja najlepszych strzelców
Na stronie znajdziesz również klasyfikację najlepszych strzelców, z listą zawodników, którzy zdobyli najwięcej bramek w sezonie 2025/2026.
Staramy się na bieżąco aktualizować dane, żeby prezentowane wyniki i statystyki ligi Rzeszów > Klasa B, gr. VII. były zgodne z rzeczywistością. Jeżeli okazałoby się, że tak nie jest - daj nam znać. Zajmiemy się tym. To sprawia, że nasza tabela to nie tylko narzędzie informacyjne, ale również wiarygodne źródło wiedzy o lidze
Chcesz wiedzieć, kiedy odbędą się kolejne mecze lub jak zakończyły się poprzednie kolejki? Zajrzyj do sekcji z terminarzem i wynikami - znajdziesz tam szczegóły każdego spotkania sezonu 2025/2026.
Rzeszów > Klasa B, gr. VII (sezon 2025/2026) - średnia ilość bramek
| Drużyna | M | Śr. Br | Śr. Bz | Śr. Bs | >2.5 | <2.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
|
17 | 6.29 | 1.12 | 5.18 | 94.12 % | 5.88 % |
KS Dzikowiec
|
17 | 5.65 | 3.29 | 2.35 | 82.35 % | 17.65 % |
Werynianka Werynia
|
17 | 5.29 | 4.76 | 0.53 | 88.24 % | 11.76 % |
|
Vigor Trzęsówka
|
17 | 5.18 | 3.35 | 1.82 | 88.24 % | 11.76 % |
Marmury Przyłęk
|
17 | 5.12 | 1.18 | 3.94 | 94.12 % | 5.88 % |
Korona Majdan Królewski
|
17 | 4.59 | 2 | 2.59 | 76.47 % | 23.53 % |
Raniżovia Raniżów
|
17 | 4.53 | 2.71 | 1.82 | 82.35 % | 17.65 % |
LKS Hucina
|
17 | 4.41 | 1.76 | 2.65 | 88.24 % | 11.76 % |
|
Błękitni Komorów
|
17 | 4.29 | 1.53 | 2.76 | 88.24 % | 11.76 % |
Kolbuszowianka II Kolbuszowa
|
17 | 4.18 | 3 | 1.18 | 70.59 % | 29.41 % |
Huragan Przedbórz
|
17 | 4 | 2 | 2 | 76.47 % | 23.53 % |
Ceramika Hadykówka
|
17 | 2.94 | 1.53 | 1.41 | 58.82 % | 41.18 % |
| M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5 | ||||||
Rzeszów > Klasa B, gr. VII (sezon 2025/2026) - Najlepsi strzelcy
| Lp | Piłkarz | Klub | Bramki |
|---|---|---|---|
| 1 | Mikołaj Muniak | Vigor Trzęsówka | 20 |
| 2 | Mateusz Frysztak | Werynianka Werynia | 13 |
| 3 | Tomasz Okoniewski | Werynianka Werynia | 13 |
| 4 | Karol Harchut | Werynianka Werynia | 11 |
| 5 | Krzysztof Lenart | Werynianka Werynia | 9 |
Rzeszów > Klasa B, gr. VII - pełna klasyfikacja strzelców

























































































_1776713266.png)





