https://dspk.kindredplc.com/redirect.aspx?pid=591051&bid=12859

Terminarze / wyniki - Dębica > Klasa B

Zobacz też: Statystyki - Dębica > Klasa B

Wybierz sezon:

Statystyki dla Dębica > Klasa B Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Plon Klęczany 1 3 1 0 0 4 2 2
2 Brzostowianka Brzostek 1 3 1 0 0 3 2 1
3 LKS Brzeźnica 1 3 1 0 0 3 2 1
4 Chemik II Pustków 1 3 1 0 0 1 0 1
5 Baszta Zawada 1 1 0 1 0 0 0 0
6 Lechia II Sędziszów Małopolski 1 1 0 1 0 0 0 0
7 Inter Gnojnica 1 0 0 0 1 2 3 -1
8 KS Bystrzyca 1 0 0 0 1 2 3 -1
9 Gród Będziemyśl 1 0 0 0 1 0 1 -1
10 Orły Borowa 1 0 0 0 1 2 4 -2
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Dębica > Klasa B 1/2 sierpnia
Orły Borowa ? - ? Baszta Zawada
Lechia II Sędziszów Małopolski ? - ? LKS Brzeźnica
KS Bystrzyca ? - ? Brzostowianka Brzostek
Inter Gnojnica ? - ? Chemik II Pustków
Gród Będziemyśl ? - ? Dąb Żdżary
Dragon Korzeniów ? - ? Dąbrówka Stara Jastrząbka

2. kolejka - Dębica > Klasa B 8/9 sierpnia
Dąb Żdżary ? - ? Dragon Korzeniów
Chemik II Pustków 1 - 0 Gród Będziemyśl
Brzostowianka Brzostek 3 - 2 Inter Gnojnica
Baszta Zawada 0 - 0 Lechia II Sędziszów Małopolski
Plon Klęczany 4 - 2 Orły Borowa
LKS Brzeźnica 3 - 2 KS Bystrzyca
3. kolejka - Dębica > Klasa B 15/16 sierpnia
Inter Gnojnica ? - ? LKS Brzeźnica
Lechia II Sędziszów Małopolski ? - ? Plon Klęczany
Dragon Korzeniów ? - ? Chemik II Pustków
Dąbrówka Stara Jastrząbka ? - ? Dąb Żdżary
Gród Będziemyśl ? - ? Brzostowianka Brzostek
KS Bystrzyca ? - ? Baszta Zawada
4. kolejka - Dębica > Klasa B 22/23 sierpnia
Chemik II Pustków ? - ? Dąbrówka Stara Jastrząbka
Brzostowianka Brzostek ? - ? Dragon Korzeniów
LKS Brzeźnica ? - ? Gród Będziemyśl
Baszta Zawada ? - ? Inter Gnojnica
Plon Klęczany ? - ? KS Bystrzyca
Orły Borowa ? - ? Lechia II Sędziszów Małopolski
5. kolejka - Dębica > Klasa B 29/30 sierpnia
KS Bystrzyca ? - ? Orły Borowa
Inter Gnojnica ? - ? Plon Klęczany
Gród Będziemyśl ? - ? Baszta Zawada
Dragon Korzeniów ? - ? LKS Brzeźnica
Dąbrówka Stara Jastrząbka ? - ? Brzostowianka Brzostek
Dąb Żdżary ? - ? Chemik II Pustków
6. kolejka - Dębica > Klasa B 5/6 września
Brzostowianka Brzostek ? - ? Dąb Żdżary
LKS Brzeźnica ? - ? Dąbrówka Stara Jastrząbka
Baszta Zawada ? - ? Dragon Korzeniów
Plon Klęczany ? - ? Gród Będziemyśl
Orły Borowa ? - ? Inter Gnojnica
Lechia II Sędziszów Małopolski ? - ? KS Bystrzyca
7. kolejka - Dębica > Klasa B 12/13 września
Inter Gnojnica ? - ? Lechia II Sędziszów Małopolski
Gród Będziemyśl ? - ? Orły Borowa
Dragon Korzeniów ? - ? Plon Klęczany
Dąbrówka Stara Jastrząbka ? - ? Baszta Zawada
Dąb Żdżary ? - ? LKS Brzeźnica
Chemik II Pustków ? - ? Brzostowianka Brzostek

8. kolejka - Dębica > Klasa B 19/20 września
LKS Brzeźnica ? - ? Chemik II Pustków
Baszta Zawada ? - ? Dąb Żdżary
Plon Klęczany ? - ? Dąbrówka Stara Jastrząbka
Orły Borowa ? - ? Dragon Korzeniów
Lechia II Sędziszów Małopolski ? - ? Gród Będziemyśl
KS Bystrzyca ? - ? Inter Gnojnica
9. kolejka - Dębica > Klasa B 26/27 września
Gród Będziemyśl ? - ? KS Bystrzyca
Dragon Korzeniów ? - ? Lechia II Sędziszów Małopolski
Dąbrówka Stara Jastrząbka ? - ? Orły Borowa
Dąb Żdżary ? - ? Plon Klęczany
Chemik II Pustków ? - ? Baszta Zawada
Brzostowianka Brzostek ? - ? LKS Brzeźnica
10. kolejka - Dębica > Klasa B 3/4 października
Baszta Zawada ? - ? Brzostowianka Brzostek
Plon Klęczany ? - ? Chemik II Pustków
Orły Borowa ? - ? Dąb Żdżary
Lechia II Sędziszów Małopolski ? - ? Dąbrówka Stara Jastrząbka
KS Bystrzyca ? - ? Dragon Korzeniów
Inter Gnojnica ? - ? Gród Będziemyśl
11. kolejka - Dębica > Klasa B 10/11 października
Dragon Korzeniów ? - ? Inter Gnojnica
Dąbrówka Stara Jastrząbka ? - ? KS Bystrzyca
Dąb Żdżary ? - ? Lechia II Sędziszów Małopolski
Chemik II Pustków ? - ? Orły Borowa
Brzostowianka Brzostek ? - ? Plon Klęczany
LKS Brzeźnica ? - ? Baszta Zawada
12. kolejka - Dębica > Klasa B 17/18 października
Plon Klęczany ? - ? LKS Brzeźnica
Orły Borowa ? - ? Brzostowianka Brzostek
Lechia II Sędziszów Małopolski ? - ? Chemik II Pustków
KS Bystrzyca ? - ? Dąb Żdżary
Inter Gnojnica ? - ? Dąbrówka Stara Jastrząbka
Gród Będziemyśl ? - ? Dragon Korzeniów
13. kolejka - Dębica > Klasa B 24/25 października
Dąbrówka Stara Jastrząbka ? - ? Gród Będziemyśl
Dąb Żdżary ? - ? Inter Gnojnica
Chemik II Pustków ? - ? KS Bystrzyca
Brzostowianka Brzostek ? - ? Lechia II Sędziszów Małopolski
LKS Brzeźnica ? - ? Orły Borowa
Baszta Zawada ? - ? Plon Klęczany

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem