Tabela: Bez ligi Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dolcan Ząbki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2 | Concordia Elbląg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3 | Lublinianka Lublin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4 | Orlęta Łuków | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5 | Łysica II Bodzentyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6 | KSZO 1929 Ostrowiec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7 | Flota Świnoujście | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8 | Bytovia Bytów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9 | Hetman Żółkiewka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10 | MKS Kluczbork | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11 | Błękitni Stargard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
12 | Nadwiślan Góra | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
13 | Górnik Wałbrzych | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
14 | Jeziorak Iława | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
15 | Kolejarz Stróże | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
16 | Okocimski Brzesko | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
17 | Pelikan Łowicz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
18 | Ruch Wysokie Mazowieckie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
19 | Start Otwock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
20 | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
21 | Wigry Suwałki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
22 | Kolejarz Hurko | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
23 | Sokół Sietesz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
24 | San Nozdrzec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
25 | KS Majdan Łętowski | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
26 | KS Groble | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
27 | Górnik II Łęczna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
28 | LZS II Turbia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
29 | Spartakus Szarowola | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
30 | LKS Ostrów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
31 | Stal Poniatowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
32 | Stal Sanok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
33 | Tomasovia Tomaszów Lubelski | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
34 | Huczwa Tyszowce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
35 | Wólczanka II Wólka Pełkińska | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
36 | Xi Măng Hai Phong | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
37 | OKS Mokrzyszów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
38 | Strażak Przyszów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
39 | Leśnik Baligród | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
40 | Piast Miejsce Piastowe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
41 | Ikarus-Sokół Malinie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
42 | Pogoń Małkowice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
43 | Syrenka Roźwienica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
44 | Wisłok Świętoniowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
45 | LZS Kępie Zaleszańskie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
46 | Jaruga Bieliniec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
47 | Korona Bojanów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
48 | SKS Racławice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
49 | Wiktoria Wolina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
50 | Sokół II Nisko | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
51 | ŁKS Łukowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
52 | Grodziszczanka II Grodzisko Dolne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
53 | LKS Piskorowice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
54 | Czekaj Ropczyce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
55 | Orły Borowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
56 | Ostra Gumniska | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
57 | Leśnik Bircza | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
58 | Błękitni Pełkinie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
59 | Błękitni Rudołowice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
60 | LKS Ryszkowa Wola | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
61 | Ursus Dachnów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
62 | ULKS Hermanowice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
63 | San Ostrów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
64 | Zorza Zarzecze | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
65 | Sokół Studzian | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
66 | Sokół Pobiedno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
67 | Huragan Jasionka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
68 | Czarni II Jasło | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
69 | GKS II Krościenko Wyżne Pustyny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
70 | Stal II Sanok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
71 | Bukowianka Bukowsko | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
72 | Drewiarz Rzepedź | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
73 | Bumar Rudenka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
74 | GKS Team 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
75 | Maraton Tarnowiec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
76 | Izolator II Boguchwała | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
77 | KS II Zaczernie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
78 | Korona II Rzeszów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
79 | Wenecjanka Lecka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
80 | Błażowianka II Błażowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
81 | Herman II Hermanowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
82 | Pogórze Husów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
83 | SZiK Wola Rafałowska | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
84 | LKS Tarnawka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
85 | Sitowianka Budy Łańcuckie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
86 | Błękitni Jaślany | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
87 | Tęcza Orłów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
88 | Plon Kawęczyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
89 | Gryf Mielec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
90 | Beskid Równe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
91 | Jagiełło Pilchów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
92 | WKS Zabrnie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
93 | Błękitni Komorów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
94 | Wisła Baranów Sandomierski | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
95 | LZS Cygany | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
96 | LZS Furmany | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
97 | Emaus Gorzyce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
98 | LZS Majdan Zbydniowski | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
99 | LZS Wydrza | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
100 | LZS Zbydniów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
101 | Radosan Radomyśl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
102 | Ceramika Hadykówka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
103 | Olchovia Olchowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
104 | Bodzos Podgrodzie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
105 | Monis Bielowy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
106 | LKS Jodłowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
107 | KS Machowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
108 | LKS Bobrowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
109 | San Jarosław | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
110 | Luzax Lutków | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
111 | KS Koniaczów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
112 | Błękitni Bobrówka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
113 | Polonia Korczowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
114 | KS Wietlin III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
115 | Orkan Załuże | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
116 | LKS Zabiała-Stare Sioło | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
117 | Tęcza Ujezna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
118 | KS Manasterz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
119 | Lechia Pantalowice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
120 | Motor Grochowce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
121 | Wisłoka Borowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
122 | LKS Podleszany | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
123 | Trotyl Zarębki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
124 | Strażak Rzemień | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
125 | Tuszymka Tuszyma | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
126 | Ikarus-Sokół II Malinie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
127 | Wisłoka Podole | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
128 | LKS Olszanica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
129 | Grodzisko Trepcza | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
130 | Grom Sanoczek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
131 | Jawornik Czarna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
132 | LKS Izdebki II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
133 | Tyrawia Tyrawa Solna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
134 | Tornado Wrocanka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
135 | Victoria Dobieszyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
136 | Nowy Dwór Makowiska | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
137 | Chlebianka Chlebna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
138 | Nafciarz Bóbrka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
139 | LKS Moderówka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
140 | Nieplanka Niepla | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
141 | Technik Trzcinica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
142 | Hetman Zamość | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
143 | GKS Bełchatów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
144 | Zawisza Bydgoszcz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
145 | Ruch Radzionków | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
146 | Górnik Polkowice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
147 | Odra Wodzisław Śląski | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
148 | GLKS Nadarzyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
149 | Sokół Sokółka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
150 | Olender Sól | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
151 | Monis II Bielowy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
152 | FC Roźwienica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
153 | JKS II Jarosław | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
154 | Drewiarz II Rzepedź | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
155 | Partyzant II Targowiska | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
156 | Przełęcz II Dukla | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
157 | Husaria Dukla | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
158 | Staroniwa Rzeszów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
159 | Skarbek Gogołów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
160 | Zimowit II Rzeszów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
161 | Szarotka Borek Nowy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
162 | LKS II Łąka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
163 | Jedność Hucisko | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
164 | KS Koziarnia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
165 | Concordia Piotrków Trybunalski | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
166 | Sokół Aleksandrów Łódzki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
167 | Przebój Wolbrom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
168 | Stal Kraśnik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
169 | Skarbek Gogołów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
170 | KS Nowiny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
171 | Szczakowianka Jaworzno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
172 | Sokół Siedliska Bogusz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
173 | Sawa II Sonina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
174 | Orzeł II Wólka Niedźwiedzka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
175 | Wilga II Widełka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
176 | Omega Stary Zamość | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
177 | Wisła Sandomierz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
178 | Wisłoka II Dębica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
179 | Głogovia II Głogów Małopolski | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
180 | Tytan Rzeszów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
181 | FC Rzeszów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
182 | GKS Dąbrowica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
183 | ŁKS 1926 Łomża | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
184 | Glinik Gorlice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
185 | Lotnik Kryspinów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
186 | MLKS Żabno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
187 | Poprad Muszyna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
188 | Naprzód Jędrzejów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
189 | Łada Biłgoraj | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
190 | Grom Różaniec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
191 | Jutrzenka Giebułtów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
192 | RKS Rzeszów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
193 | AMSPN Hetman Zamość | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
194 | Rozwój Katowice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
195 | Gryf Wejherowo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
196 | ROW Rybnik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
197 | Legionovia Legionowo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
198 | Olimpia Zambrów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
199 | MULKS Pustynia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
200 | Wisłok II Sieniawa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
201 | Skorpion Wylów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
202 | Unitas Poręby Dymarskie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
203 | LZS II Rzeczyca Długa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
204 | Wojak Kramarzówka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
205 | Błękitni II Ropczyce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
206 | KS Tuszów Narodowy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
207 | LKS Tyrawa Wołoska | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
208 | LKS Górzanka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
209 | LKS II Pisarowce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
210 | LKS II Skołoszów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
211 | Błyskawica Łuczyce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
212 | Bratek II Bratkowice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
213 | Lewart Lubartów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
214 | UKS SMS Łódź CLJ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
215 | Motor Lublin CLJ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
216 | Stal Mielec CLJ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
217 | GKS Bełchatów CLJ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
218 | ŁKS Łódź CLJ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
219 | Stal Rzeszów CLJ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
220 | TOP 54 Biała Podlaska | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
221 | MKS Ełk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
222 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski CLJ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
223 | Hutnik Kraków CLJ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
224 | AZS UJ Kraków | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
225 | Korona Łaszczów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
226 | Soła Oświęcim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
227 | Spartakus Aureus Daleszyce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
228 | Wierna Małogoszcz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
229 | Wisła II Kraków | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
230 | MKS Trzebinia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
231 | Znicz Pruszków CLJ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
232 | Neptun Końskie CLJ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
233 | Progres Kraków CLJ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
234 | Resovia CLJ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
235 | Karpaty II Krosno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
236 | Stal III Mielec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
237 | KS Smolarzyny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
238 | Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
239 | Gwiazda Ruda Śląska | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
240 | TPH Polkowice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
241 | Remedium Hybryd Pyskowice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
242 | Słomniczanka Słomniki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
243 | Malwee Łódź | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
244 | SPAR Łańcut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
245 | Gwardia Koszalin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
246 | Stomil Olsztyn CLJ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
247 | MOSP Białystok CLJ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
248 | Wisła Płock CLJ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
249 | Elana Toruń | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
250 | Elana Toruń CLJ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
251 | Ruch Chorzów CLJ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
252 | Lotnik Ustjanowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
253 | Victoria II Pakoszówka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
254 | Grunwald II Rzeszów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
255 | Piłkarskie Nadzieje II Mielec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
256 | Korona II Kielce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
257 | Nafta II Jedlicze | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
258 | Kolorado II Wola Chorzelowska | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
259 | Zorza II Zarzecze | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
260 | Cracovia II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
261 | ŁKS Łagów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
262 | Wspólnota II Serbinów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
263 | Sokół Ostróda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
264 | Śląsk II Wrocław | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
265 | Stal II Łańcut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
266 | Pławianka Orłów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
267 | Gwarek Zabrze CLJ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
268 | Karpaty Krosno U-17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
269 | Stal Mielec U-17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
270 | Górnik Łęczna U-17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
271 | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
272 | Warta Poznań CLJ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
273 | Wisła Puławy U-17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
274 | KS II Przybyszówka Rzeszów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Terminarz: Bez ligi (sezon 2023/2024)
Pozostałe terminarze:
- Dębica
- Dębica > Klasa Okręgowa
- Dębica > Klasa A
- Dębica > Klasa B, gr. I
- Dębica > Klasa B, gr. II
- Jarosław
- Jarosław > Klasa Okręgowa
- Jarosław > Klasa A
- Jarosław > Klasa A Lubaczów
- Jarosław > Klasa A Przemyśl
- Jarosław > Klasa A Przeworsk
- Jarosław > Klasa B
- Jarosław > Klasa B Lubaczów
- Jarosław > Klasa B Przemyśl
- Jarosław > Klasa B Przeworsk
- Krosno
- Krosno > Klasa Okręgowa
- Krosno > Klasa A, gr. I
- Krosno > Klasa A, gr. II
- Krosno > Klasa A, gr. III
- Krosno > Klasa B, gr. I
- Krosno > Klasa B, gr. II
- Krosno > Klasa B, gr. III
- Krosno > Klasa B, gr. IV
- Krosno > Klasa B, gr. V
- Rzeszów
- Rzeszów > Klasa Okręgowa
- Rzeszów > Klasa A, gr. I
- Rzeszów > Klasa A, gr. II
- Rzeszów > Klasa A, gr. III
- Rzeszów > Klasa B, gr. I
- Rzeszów > Klasa B, gr. II
- Rzeszów > Klasa B, gr. III
- Rzeszów > Klasa B, gr. IV
- Rzeszów > Klasa B, gr. V
- Rzeszów > Klasa B, gr. VI
- Rzeszów > Klasa B, gr. VII
- Stalowa Wola
- Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
- Stalowa Wola > Klasa A, gr. I
- Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
- Stalowa Wola > Klasa B, gr. I
- Stalowa Wola > Klasa B, gr. II
- Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
- Kobiety
- Futsal