https://bilety.cwks-resovia.pl/


Terminarze / wyniki - Bez ligi

Zobacz też: Statystyki - Bez ligi

Wybierz sezon:

Statystyki dla Bez ligi Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Dolcan Ząbki 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Concordia Elbląg 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Lublinianka Lublin 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Orlęta Łuków 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Łysica II Bodzentyn 0 0 0 0 0 0 0 0
6 KSZO 1929 Ostrowiec 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Flota Świnoujście 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Bytovia Bytów 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Hetman Żółkiewka 0 0 0 0 0 0 0 0
10 MKS Kluczbork 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Błękitni Stargard 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Nadwiślan Góra 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Kotwica Kołobrzeg 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Górnik Wałbrzych 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Jeziorak Iława 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Kolejarz Stróże 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Okocimski Brzesko 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Pelikan Łowicz 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Ruch Wysokie Mazowieckie 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Start Otwock 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 0 0 0 0 0 0 0
22 LKS Olszynka 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Kolejarz Hurko 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Sokół Sietesz 0 0 0 0 0 0 0 0
25 San Nozdrzec 0 0 0 0 0 0 0 0
26 KS Groble 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Górnik II Łęczna 0 0 0 0 0 0 0 0
28 LZS II Turbia 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Spartakus Szarowola 0 0 0 0 0 0 0 0
30 LKS Ostrów 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Stal Poniatowa 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Stal Sanok 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Huczwa Tyszowce 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Wólczanka II Wólka Pełkińska 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Xi Măng Hai Phong 0 0 0 0 0 0 0 0
36 OKS Mokrzyszów 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Strażak Przyszów 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Leśnik Baligród 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Piast Miejsce Piastowe 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Ikarus-Sokół Malinie 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Złotniczanka Złotniki 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Pogoń Małkowice 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Syrenka Roźwienica 0 0 0 0 0 0 0 0
44 LZS Kępie Zaleszańskie 0 0 0 0 0 0 0 0
45 Jaruga Bieliniec 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Korona Bojanów 0 0 0 0 0 0 0 0
47 SKS Racławice 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Wiktoria Wolina 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Sokół II Nisko 0 0 0 0 0 0 0 0
50 ŁKS Łukowa 0 0 0 0 0 0 0 0
51 Atlantic Chałupki Dębniańskie 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 0 0 0 0 0 0 0 0
53 LKS Piskorowice 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Jutrzenka Dębno 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Czekaj Ropczyce 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Dragon Korzeniów 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Ostra Gumniska 0 0 0 0 0 0 0 0
58 LKS Ryszkowa Wola 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Ursus Dachnów 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Fenix Leszno 0 0 0 0 0 0 0 0
61 ULKS Hermanowice 0 0 0 0 0 0 0 0
62 San Ostrów 0 0 0 0 0 0 0 0
63 Zorza Zarzecze 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Sokół Studzian 0 0 0 0 0 0 0 0
65 Sokół Pobiedno 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Wisłok Sieniawa 0 0 0 0 0 0 0 0
67 Czarni II Jasło 0 0 0 0 0 0 0 0
68 GKS II Krościenko Wyżne Pustyny 0 0 0 0 0 0 0 0
69 Stal II Sanok 0 0 0 0 0 0 0 0
70 Drewiarz Rzepedź 0 0 0 0 0 0 0 0
71 Bumar Rudenka 0 0 0 0 0 0 0 0
72 GKS Team 17 0 0 0 0 0 0 0 0
73 Maraton Tarnowiec 0 0 0 0 0 0 0 0
74 Izolator II Boguchwała 0 0 0 0 0 0 0 0
75 KS II Zaczernie 0 0 0 0 0 0 0 0
76 Korona II Rzeszów 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Wenecjanka Lecka 0 0 0 0 0 0 0 0
78 Błażowianka II Błażowa 0 0 0 0 0 0 0 0
79 Herman II Hermanowa 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Pogórze Husów 0 0 0 0 0 0 0 0
81 SZiK Wola Rafałowska 0 0 0 0 0 0 0 0
82 LKS Tarnawka 0 0 0 0 0 0 0 0
83 Sitowianka Budy Łańcuckie 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Grunwald Padew Narodowa 0 0 0 0 0 0 0 0
85 Błękitni Jaślany 0 0 0 0 0 0 0 0
86 Tęcza Orłów 0 0 0 0 0 0 0 0
87 Gryf Mielec 0 0 0 0 0 0 0 0
88 Beskid Równe 0 0 0 0 0 0 0 0
89 Jagiełło Pilchów 0 0 0 0 0 0 0 0
90 Błękitni Komorów 0 0 0 0 0 0 0 0
91 Wisła Baranów Sandomierski 0 0 0 0 0 0 0 0
92 LZS Cygany 0 0 0 0 0 0 0 0
93 LZS Furmany 0 0 0 0 0 0 0 0
94 Emaus Gorzyce 0 0 0 0 0 0 0 0
95 LZS Wydrza 0 0 0 0 0 0 0 0
96 Radosan Radomyśl 0 0 0 0 0 0 0 0
97 Bodzos Podgrodzie 0 0 0 0 0 0 0 0
98 Monis Bielowy 0 0 0 0 0 0 0 0
99 LKS Jodłowa 0 0 0 0 0 0 0 0
100 KS Machowa 0 0 0 0 0 0 0 0
101 LKS Bobrowa 0 0 0 0 0 0 0 0
102 San Jarosław 0 0 0 0 0 0 0 0
103 Luzax Lutków 0 0 0 0 0 0 0 0
104 KS Koniaczów 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Błękitni Bobrówka 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Polonia Korczowa 0 0 0 0 0 0 0 0
107 KS Wietlin III 0 0 0 0 0 0 0 0
108 Orkan Załuże 0 0 0 0 0 0 0 0
109 Tęcza Ujezna 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Lechia Pantalowice 0 0 0 0 0 0 0 0
111 LKS Podleszany 0 0 0 0 0 0 0 0
112 Trotyl Zarębki 0 0 0 0 0 0 0 0
113 Kolbuszowianka II Kolbuszowa 0 0 0 0 0 0 0 0
114 Strażak Rzemień 0 0 0 0 0 0 0 0
115 Tuszymka Tuszyma 0 0 0 0 0 0 0 0
116 Ikarus-Sokół II Malinie 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Wisłoka Podole 0 0 0 0 0 0 0 0
118 Grodzisko Trepcza 0 0 0 0 0 0 0 0
119 LKS Tarnawa 0 0 0 0 0 0 0 0
120 Grom Sanoczek 0 0 0 0 0 0 0 0
121 Jawornik Czarna 0 0 0 0 0 0 0 0
122 LKS Izdebki II 0 0 0 0 0 0 0 0
123 Tyrawia Tyrawa Solna 0 0 0 0 0 0 0 0
124 Cosmos II Nowotaniec 0 0 0 0 0 0 0 0
125 Tornado Wrocanka 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Victoria Dobieszyn 0 0 0 0 0 0 0 0
127 Chlebianka Chlebna 0 0 0 0 0 0 0 0
128 Nafciarz Bóbrka 0 0 0 0 0 0 0 0
129 LKS Moderówka 0 0 0 0 0 0 0 0
130 Nieplanka Niepla 0 0 0 0 0 0 0 0
131 Technik Trzcinica 0 0 0 0 0 0 0 0
132 Hetman Zamość 0 0 0 0 0 0 0 0
133 Olimpia Grudziądz 0 0 0 0 0 0 0 0
134 Polonia Bytom 0 0 0 0 0 0 0 0
135 Polonia Warszawa 0 0 0 0 0 0 0 0
136 Zawisza Bydgoszcz 0 0 0 0 0 0 0 0
137 Ruch Radzionków 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Odra Wodzisław Śląski 0 0 0 0 0 0 0 0
139 GLKS Nadarzyn 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Sokół Sokółka 0 0 0 0 0 0 0 0
141 Olender Sól 0 0 0 0 0 0 0 0
142 Monis II Bielowy 0 0 0 0 0 0 0 0
143 FC Roźwienica 0 0 0 0 0 0 0 0
144 JKS II Jarosław 0 0 0 0 0 0 0 0
145 Drewiarz II Rzepedź 0 0 0 0 0 0 0 0
146 Partyzant II Targowiska 0 0 0 0 0 0 0 0
147 Przełęcz II Dukla 0 0 0 0 0 0 0 0
148 Husaria Dukla 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Skarbek Gogołów 0 0 0 0 0 0 0 0
150 Zimowit II Rzeszów 0 0 0 0 0 0 0 0
151 Szarotka Borek Nowy 0 0 0 0 0 0 0 0
152 LKS II Łąka 0 0 0 0 0 0 0 0
153 KS Koziarnia 0 0 0 0 0 0 0 0
154 Concordia Piotrków Trybunalski 0 0 0 0 0 0 0 0
155 Sokół Aleksandrów Łódzki 0 0 0 0 0 0 0 0
156 Przebój Wolbrom 0 0 0 0 0 0 0 0
157 Stal Kraśnik 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Skarbek Gogołów 0 0 0 0 0 0 0 0
159 KS Nowiny 0 0 0 0 0 0 0 0
160 Szczakowianka Jaworzno 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Sokół Siedliska Bogusz 0 0 0 0 0 0 0 0
162 Sawa II Sonina 0 0 0 0 0 0 0 0
163 Orzeł II Wólka Niedźwiedzka 0 0 0 0 0 0 0 0
164 Wilga II Widełka 0 0 0 0 0 0 0 0
165 Omega Stary Zamość 0 0 0 0 0 0 0 0
166 Głogovia II Głogów Małopolski 0 0 0 0 0 0 0 0
167 Tytan Rzeszów 0 0 0 0 0 0 0 0
168 FC Rzeszów 0 0 0 0 0 0 0 0
169 GKS Dąbrowica 0 0 0 0 0 0 0 0
170 ŁKS 1926 Łomża 0 0 0 0 0 0 0 0
171 Glinik Gorlice 0 0 0 0 0 0 0 0
172 Lotnik Kryspinów 0 0 0 0 0 0 0 0
173 MLKS Żabno 0 0 0 0 0 0 0 0
174 Poprad Muszyna 0 0 0 0 0 0 0 0
175 Naprzód Jędrzejów 0 0 0 0 0 0 0 0
176 Łada Biłgoraj 0 0 0 0 0 0 0 0
177 Grom Różaniec 0 0 0 0 0 0 0 0
178 Jutrzenka Giebułtów 0 0 0 0 0 0 0 0
179 RKS Rzeszów 0 0 0 0 0 0 0 0
180 AMSPN Hetman Zamość 0 0 0 0 0 0 0 0
181 Rozwój Katowice 0 0 0 0 0 0 0 0
182 Gryf Wejherowo 0 0 0 0 0 0 0 0
183 ROW Rybnik 0 0 0 0 0 0 0 0
184 Legionovia Legionowo 0 0 0 0 0 0 0 0
185 Olimpia Zambrów 0 0 0 0 0 0 0 0
186 MULKS Pustynia 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Wisłok II Sieniawa 0 0 0 0 0 0 0 0
188 Sokół Partynia 0 0 0 0 0 0 0 0
189 Unitas Poręby Dymarskie 0 0 0 0 0 0 0 0
190 LZS II Rzeczyca Długa 0 0 0 0 0 0 0 0
191 Wojak Kramarzówka 0 0 0 0 0 0 0 0
192 Błękitni II Ropczyce 0 0 0 0 0 0 0 0
193 KS Tuszów Narodowy 0 0 0 0 0 0 0 0
194 LKS Wierzchowiny 0 0 0 0 0 0 0 0
195 LKS Tyrawa Wołoska 0 0 0 0 0 0 0 0
196 LKS II Pisarowce 0 0 0 0 0 0 0 0
197 LKS II Skołoszów 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Błyskawica Łuczyce 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Bratek II Bratkowice 0 0 0 0 0 0 0 0
200 Lewart Lubartów 0 0 0 0 0 0 0 0
201 Korona Kielce CLJ 0 0 0 0 0 0 0 0
202 Motor Lublin CLJ 0 0 0 0 0 0 0 0
203 Stal Mielec CLJ 0 0 0 0 0 0 0 0
204 GKS Bełchatów CLJ 0 0 0 0 0 0 0 0
205 ŁKS Łódź CLJ 0 0 0 0 0 0 0 0
206 TOP 54 Biała Podlaska 0 0 0 0 0 0 0 0
207 MKS Ełk 0 0 0 0 0 0 0 0
208 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski CLJ 0 0 0 0 0 0 0 0
209 Hutnik Kraków CLJ 0 0 0 0 0 0 0 0
210 AZS UJ Kraków 0 0 0 0 0 0 0 0
211 Korona Łaszczów 0 0 0 0 0 0 0 0
212 Soła Oświęcim 0 0 0 0 0 0 0 0
213 Spartakus Aureus Daleszyce 0 0 0 0 0 0 0 0
214 Wierna Małogoszcz 0 0 0 0 0 0 0 0
215 Wisła II Kraków 0 0 0 0 0 0 0 0
216 MKS Trzebinia 0 0 0 0 0 0 0 0
217 Znicz Pruszków CLJ 0 0 0 0 0 0 0 0
218 Neptun Końskie CLJ 0 0 0 0 0 0 0 0
219 Progres Kraków CLJ 0 0 0 0 0 0 0 0
220 Resovia CLJ 0 0 0 0 0 0 0 0
221 Karpaty II Krosno 0 0 0 0 0 0 0 0
222 Stal III Mielec 0 0 0 0 0 0 0 0
223 KS Smolarzyny 0 0 0 0 0 0 0 0
224 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 0 0 0 0 0 0 0 0
225 Gwiazda Ruda Śląska 0 0 0 0 0 0 0 0
226 TPH Polkowice 0 0 0 0 0 0 0 0
227 Remedium Hybryd Pyskowice 0 0 0 0 0 0 0 0
228 Słomniczanka Słomniki 0 0 0 0 0 0 0 0
229 Malwee Łódź 0 0 0 0 0 0 0 0
230 SPAR Łańcut 0 0 0 0 0 0 0 0
231 Gwardia Koszalin 0 0 0 0 0 0 0 0
232 Stomil Olsztyn CLJ 0 0 0 0 0 0 0 0
233 MOSP Białystok CLJ 0 0 0 0 0 0 0 0
234 Wisła Płock CLJ 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Wiślanie Jaśkowice 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Kamieniarz II Golemki 0 0 0 0 0 0 0 0
237 Elana Toruń 0 0 0 0 0 0 0 0
238 Elana Toruń CLJ 0 0 0 0 0 0 0 0
239 Escola Varsovia Warszawa CLJ 0 0 0 0 0 0 0 0
240 Ruch Chorzów CLJ 0 0 0 0 0 0 0 0
241 Victoria II Pakoszówka 0 0 0 0 0 0 0 0
242 Piłkarskie Nadzieje II Mielec 0 0 0 0 0 0 0 0
243 Korona II Kielce 0 0 0 0 0 0 0 0
244 Nafta II Jedlicze 0 0 0 0 0 0 0 0
245 Sokół Pień 0 0 0 0 0 0 0 0
246 Zorza II Zarzecze 0 0 0 0 0 0 0 0
247 Stal II Łańcut 0 0 0 0 0 0 0 0
248 Lechia Gdańsk CLJ 0 0 0 0 0 0 0 0
249 Hutnik Kraków U-17 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Karpaty Krosno U-17 0 0 0 0 0 0 0 0
251 Stal Mielec U-17 0 0 0 0 0 0 0 0
252 Górnik Łęczna U-17 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Inne terminarze / wyniki