Tabela: Krosno Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czarni Jasło | 16 | 40 | 13 | 1 | 2 | 38 | 15 | 23 | |
2 | Cosmos II Nowotaniec | 13 | 36 | 12 | 0 | 1 | 64 | 11 | 53 | |
3 | LKS Głowienka | 13 | 36 | 12 | 0 | 1 | 42 | 11 | 31 | |
4 | Zorza Łęki Dukielskie | 13 | 36 | 12 | 0 | 1 | 57 | 7 | 50 | |
5 | LKS Golcowa | 12 | 34 | 11 | 1 | 0 | 46 | 12 | 34 | |
6 | Błękitni Jasienica Rosielna | 12 | 32 | 10 | 2 | 0 | 34 | 9 | 25 | |
7 | Polonia Kopytowa | 12 | 31 | 10 | 1 | 1 | 54 | 17 | 37 | |
8 | Partyzant Targowiska | 15 | 31 | 10 | 1 | 4 | 48 | 16 | 32 | |
9 | Start Rymanów | 15 | 31 | 9 | 4 | 2 | 36 | 18 | 18 | |
10 | LKS Lubatowa | 12 | 30 | 10 | 0 | 2 | 36 | 8 | 28 | |
11 | Sanovia Lesko | 13 | 30 | 10 | 0 | 3 | 38 | 15 | 23 | |
12 | Wisłok Sieniawa | 12 | 29 | 9 | 2 | 1 | 43 | 17 | 26 | |
13 | Sokół Domaradz | 12 | 29 | 9 | 2 | 1 | 50 | 13 | 37 | |
14 | Cisy Jabłonica Polska | 12 | 29 | 9 | 2 | 1 | 28 | 10 | 18 | |
15 | Tempo Nienaszów | 15 | 29 | 8 | 5 | 2 | 33 | 21 | 12 | |
16 | Victoria Pakoszówka | 11 | 28 | 9 | 1 | 1 | 50 | 11 | 39 | |
17 | Orzeł Lubla | 13 | 28 | 9 | 1 | 3 | 44 | 25 | 19 | |
18 | Górnik Strachocina | 13 | 27 | 9 | 0 | 4 | 43 | 24 | 19 | |
19 | LKS Czeluśnica | 15 | 27 | 8 | 3 | 4 | 32 | 17 | 15 | |
20 | Beskid Posada Górna | 12 | 27 | 9 | 0 | 3 | 30 | 20 | 10 | |
21 | Przełom Besko | 15 | 26 | 8 | 2 | 5 | 30 | 24 | 6 | |
22 | Szarotka Nowosielce | 12 | 25 | 8 | 1 | 3 | 47 | 15 | 32 | |
23 | Grabowianka Grabówka | 12 | 25 | 8 | 1 | 3 | 41 | 20 | 21 | |
24 | Nelson Polańczyk | 11 | 25 | 8 | 1 | 2 | 30 | 13 | 17 | |
25 | LKS Hłudno | 12 | 25 | 8 | 1 | 3 | 27 | 20 | 7 | |
26 | MKS SMS Bieszczady II Ustrzyki Dolne | 11 | 25 | 8 | 1 | 2 | 28 | 22 | 6 | |
27 | Zamczysko Mrukowa | 15 | 25 | 7 | 4 | 4 | 19 | 20 | -1 | |
28 | Wisłoka Nowy Żmigród | 11 | 24 | 8 | 0 | 3 | 43 | 21 | 22 | |
29 | Jasiołka Szebnie | 11 | 24 | 7 | 3 | 1 | 44 | 13 | 31 | |
30 | Rędzinianka Wojaszówka | 12 | 23 | 7 | 2 | 3 | 51 | 17 | 34 | |
31 | LKS Brzezówka | 11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 38 | 22 | 16 | |
32 | Orkan Markowce | 11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 33 | 18 | 15 | |
33 | Strzelec Frysztak | 13 | 23 | 7 | 2 | 4 | 34 | 20 | 14 | |
34 | LKS Haczów | 12 | 23 | 7 | 2 | 3 | 29 | 16 | 13 | |
35 | Jasiołka Świerzowa | 12 | 23 | 7 | 2 | 3 | 27 | 15 | 12 | |
36 | Iwełka Iwla | 12 | 23 | 7 | 2 | 3 | 37 | 25 | 12 | |
37 | Lotniarz Bezmiechowa | 11 | 23 | 6 | 5 | 0 | 18 | 9 | 9 | |
38 | LKS Górki | 13 | 23 | 7 | 2 | 4 | 21 | 13 | 8 | |
39 | KS II Zarzecze | 11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 19 | 11 | 8 | |
40 | Plombier Sparta Osobnica | 13 | 22 | 6 | 4 | 3 | 33 | 23 | 10 | |
41 | LKS Kombornia | 12 | 22 | 7 | 1 | 4 | 35 | 27 | 8 | |
42 | Orion Pielnia | 12 | 21 | 7 | 0 | 5 | 42 | 20 | 22 | |
43 | LKS Głębokie | 12 | 21 | 6 | 3 | 3 | 37 | 21 | 16 | |
44 | Victoria Kobylany | 12 | 21 | 7 | 0 | 5 | 37 | 34 | 3 | |
45 | LKS Izdebki | 12 | 21 | 6 | 3 | 3 | 24 | 25 | -1 | |
46 | Wiki Sanok | 16 | 21 | 6 | 3 | 7 | 21 | 25 | -4 | |
47 | Kotwica Korczyna | 13 | 20 | 6 | 2 | 5 | 39 | 32 | 7 | |
48 | LKS Pisarowce | 13 | 20 | 6 | 2 | 5 | 30 | 24 | 6 | |
49 | LKS Długie | 13 | 19 | 6 | 1 | 6 | 36 | 27 | 9 | |
50 | Nafta Jedlicze | 15 | 19 | 6 | 1 | 8 | 23 | 19 | 4 | |
51 | LKS Wesoła | 12 | 19 | 6 | 1 | 5 | 25 | 22 | 3 | |
52 | Wisłok Krościenko Wyżne | 12 | 19 | 5 | 4 | 3 | 23 | 20 | 3 | |
53 | LKS Wzdów | 12 | 19 | 6 | 1 | 5 | 26 | 24 | 2 | |
54 | KS Zarzecze | 13 | 19 | 6 | 1 | 6 | 25 | 23 | 2 | |
55 | Przełęcz Dukla | 15 | 19 | 6 | 1 | 8 | 28 | 33 | -5 | |
56 | Karpaty Klimkówka | 12 | 18 | 6 | 0 | 6 | 31 | 28 | 3 | |
57 | Wisłoka Błażkowa | 11 | 18 | 5 | 3 | 3 | 30 | 27 | 3 | |
58 | Czardasz Osiek Jasielski | 13 | 18 | 6 | 0 | 7 | 22 | 28 | -6 | |
59 | Osława Zagórz | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 41 | 25 | 16 | |
60 | Gaudium Łężyny | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 23 | 19 | 4 | |
61 | Nafta Chorkówka | 12 | 17 | 5 | 2 | 5 | 21 | 21 | 0 | |
62 | Iwonka Iwonicz | 12 | 17 | 5 | 2 | 5 | 19 | 19 | 0 | |
63 | LKS Płowce Stróże Małe | 12 | 17 | 5 | 2 | 5 | 17 | 22 | -5 | |
64 | Zgoda Zarszyn | 13 | 17 | 5 | 2 | 6 | 23 | 28 | -5 | |
65 | Standart Święcany | 11 | 16 | 5 | 1 | 5 | 31 | 26 | 5 | |
66 | Brzozovia Brzozów | 12 | 16 | 4 | 4 | 4 | 21 | 21 | 0 | |
67 | ULKS Czerteż | 12 | 16 | 5 | 1 | 6 | 25 | 26 | -1 | |
68 | Nurt Potok | 12 | 16 | 5 | 1 | 6 | 31 | 47 | -16 | |
69 | San Mrzygłód | 11 | 15 | 5 | 0 | 6 | 23 | 25 | -2 | |
70 | LKS Tarnawa | 11 | 15 | 4 | 3 | 4 | 27 | 22 | 5 | |
71 | Szarotka Uherce | 13 | 15 | 4 | 3 | 6 | 19 | 27 | -8 | |
72 | Zamczysko Odrzykoń | 15 | 15 | 3 | 6 | 6 | 9 | 19 | -10 | |
73 | Jutrzenka Jaćmierz | 12 | 14 | 4 | 2 | 6 | 26 | 27 | -1 | |
74 | Tęcza Zręcin | 13 | 14 | 4 | 2 | 7 | 23 | 32 | -9 | |
75 | Otryt Lutowiska | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 24 | 23 | 1 | |
76 | Pasja Krosno | 12 | 13 | 4 | 1 | 7 | 37 | 37 | 0 | |
77 | Płomień Zmiennica | 12 | 13 | 3 | 4 | 5 | 22 | 22 | 0 | |
78 | Tajfun Łubno Szlacheckie | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 22 | 27 | -5 | |
79 | Pogórze Srogów Górny | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 21 | 27 | -6 | |
80 | LKS Czaszyn | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 27 | 33 | -6 | |
81 | OKS Sobniów Jasło | 13 | 13 | 4 | 1 | 8 | 20 | 29 | -9 | |
82 | Florian Rymanów Zdrój | 12 | 13 | 4 | 1 | 7 | 19 | 34 | -15 | |
83 | LKS Milcza | 12 | 13 | 4 | 1 | 7 | 22 | 36 | -14 | |
84 | Zalew Myczkowce | 11 | 12 | 3 | 3 | 5 | 32 | 28 | 4 | |
85 | Zorza 03 Łubienko | 11 | 12 | 3 | 3 | 5 | 27 | 36 | -9 | |
86 | Guzikówka Krosno | 12 | 12 | 4 | 0 | 8 | 21 | 32 | -11 | |
87 | Górnik II Grabownica Starzeńska | 12 | 12 | 4 | 0 | 8 | 26 | 38 | -12 | |
88 | Orzeł Bażanówka | 13 | 12 | 3 | 3 | 7 | 15 | 31 | -16 | |
89 | Juventus Poraż | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 23 | 28 | -5 | |
90 | JKS Jasionów | 12 | 11 | 3 | 2 | 7 | 35 | 42 | -7 | |
91 | MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne | 15 | 11 | 3 | 2 | 10 | 20 | 27 | -7 | |
92 | LKS Warzyce | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 12 | 30 | -18 | |
93 | Iskra Przysietnica | 12 | 11 | 3 | 2 | 7 | 19 | 39 | -20 | |
94 | Bieszczady Jankowce | 13 | 11 | 3 | 2 | 8 | 21 | 49 | -28 | |
95 | Burza Rogi | 12 | 10 | 3 | 1 | 8 | 15 | 33 | -18 | |
96 | Orzeł Faliszówka | 13 | 10 | 3 | 1 | 9 | 26 | 55 | -29 | |
97 | Orzeł Bieździedza | 13 | 10 | 3 | 1 | 9 | 16 | 35 | -19 | |
98 | Liwocz Brzyska | 13 | 10 | 3 | 1 | 9 | 19 | 47 | -28 | |
99 | Victoria Niebocko | 12 | 9 | 2 | 3 | 7 | 30 | 43 | -13 | |
100 | KS Szczepańcowa | 12 | 9 | 3 | 0 | 9 | 24 | 37 | -13 | |
101 | LKS Lubatówka | 12 | 9 | 2 | 3 | 7 | 17 | 31 | -14 | |
102 | Iskra Iskrzynia | 12 | 9 | 3 | 0 | 9 | 14 | 28 | -14 | |
103 | LKS Trześniów | 12 | 9 | 3 | 0 | 9 | 13 | 28 | -15 | |
104 | Górnik Grabownica Starzeńska | 15 | 9 | 2 | 3 | 10 | 16 | 44 | -28 | |
105 | Ostoja Kołaczyce | 15 | 8 | 1 | 5 | 9 | 16 | 44 | -28 | |
106 | Piastovia Miejsce Piastowe | 12 | 7 | 2 | 1 | 9 | 7 | 27 | -20 | |
107 | Remix Niebieszczany | 13 | 6 | 1 | 3 | 9 | 17 | 29 | -12 | |
108 | Dragon Nowy Glinik | 11 | 6 | 2 | 0 | 9 | 14 | 35 | -21 | |
109 | Jasiołka Jaśliska | 12 | 6 | 1 | 3 | 8 | 15 | 37 | -22 | |
110 | Gabry Łukowe | 11 | 6 | 2 | 0 | 9 | 19 | 58 | -39 | |
111 | LKS Skołyszyn | 14 | 5 | 0 | 5 | 9 | 16 | 43 | -27 | |
112 | Wisłoka Niegłowice | 13 | 5 | 1 | 2 | 10 | 14 | 47 | -33 | |
113 | Zryw Dydnia | 12 | 4 | 1 | 1 | 10 | 19 | 50 | -31 | |
114 | Orzeł Pustyny | 12 | 4 | 1 | 1 | 10 | 16 | 48 | -32 | |
115 | LKS Odrzechowa | 12 | 4 | 1 | 1 | 10 | 13 | 63 | -50 | |
116 | Pionier Średnia Wieś | 13 | 3 | 0 | 3 | 10 | 13 | 56 | -43 | |
117 | Rotar Węglówka | 12 | 3 | 1 | 0 | 11 | 11 | 77 | -66 | |
118 | Jasiołka Hankówka-Brzyszczki | 11 | 1 | 0 | 1 | 10 | 15 | 51 | -36 | |
119 | Orły Jabłonka | 12 | 1 | 0 | 1 | 11 | 15 | 70 | -55 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Terminarz: Krosno (sezon 2023/2024)
Pozostałe terminarze:
- Dębica
- Dębica > Klasa Okręgowa
- Dębica > Klasa A
- Dębica > Klasa B, gr. I
- Dębica > Klasa B, gr. II
- Jarosław
- Jarosław > Klasa Okręgowa
- Jarosław > Klasa A
- Jarosław > Klasa A Lubaczów
- Jarosław > Klasa A Przemyśl
- Jarosław > Klasa A Przeworsk
- Jarosław > Klasa B
- Jarosław > Klasa B Lubaczów
- Jarosław > Klasa B Przemyśl
- Jarosław > Klasa B Przeworsk
- Rzeszów
- Rzeszów > Klasa Okręgowa
- Rzeszów > Klasa A, gr. I
- Rzeszów > Klasa A, gr. II
- Rzeszów > Klasa A, gr. III
- Rzeszów > Klasa B, gr. I
- Rzeszów > Klasa B, gr. II
- Rzeszów > Klasa B, gr. III
- Rzeszów > Klasa B, gr. IV
- Rzeszów > Klasa B, gr. V
- Rzeszów > Klasa B, gr. VI
- Rzeszów > Klasa B, gr. VII
- Stalowa Wola
- Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
- Stalowa Wola > Klasa A, gr. I
- Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
- Stalowa Wola > Klasa B, gr. I
- Stalowa Wola > Klasa B, gr. II
- Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
- Kobiety
- Futsal