Tabela: Jarosław Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sanoczanka Święte | 17 | 48 | 16 | 0 | 1 | 65 | 4 | 61 | |
2 | Orzeł Przeworsk | 18 | 46 | 15 | 1 | 2 | 86 | 18 | 68 | |
3 | Orzeł Torki | 17 | 46 | 15 | 1 | 1 | 56 | 9 | 47 | |
4 | LKS Skołoszów | 17 | 43 | 14 | 1 | 2 | 52 | 13 | 39 | |
5 | Czarni Pawłosiów | 17 | 42 | 14 | 0 | 3 | 47 | 16 | 31 | |
6 | Pogoń-Sokół II Lubaczów | 16 | 41 | 13 | 2 | 1 | 93 | 13 | 80 | |
7 | GKS Orły | 17 | 41 | 13 | 2 | 2 | 39 | 13 | 26 | |
8 | Fredro Surochów | 16 | 40 | 13 | 1 | 2 | 51 | 20 | 31 | |
9 | Zdrój Horyniec | 14 | 39 | 13 | 0 | 1 | 73 | 9 | 64 | |
10 | Piast Tuczempy | 17 | 39 | 12 | 3 | 2 | 40 | 18 | 22 | |
11 | Wiraż Chłopice | 17 | 37 | 12 | 1 | 4 | 65 | 21 | 44 | |
12 | Korona Tuchla | 13 | 34 | 11 | 1 | 1 | 39 | 10 | 29 | |
13 | Wisznia Nienowice | 13 | 34 | 11 | 1 | 1 | 50 | 4 | 46 | |
14 | Huragan Gniewczyna | 14 | 34 | 11 | 1 | 2 | 42 | 17 | 25 | |
15 | Czuwaj Przemyśl | 17 | 34 | 10 | 4 | 3 | 41 | 27 | 14 | |
16 | MKS Kańczuga | 14 | 33 | 11 | 0 | 3 | 58 | 26 | 32 | |
17 | LKS Miękisz Nowy | 16 | 32 | 10 | 2 | 4 | 57 | 26 | 31 | |
18 | Tęcza Wysock | 13 | 32 | 10 | 2 | 1 | 50 | 19 | 31 | |
19 | MKS Radymno | 17 | 32 | 10 | 2 | 5 | 43 | 26 | 17 | |
20 | Delin Munina | 17 | 32 | 10 | 2 | 5 | 43 | 29 | 14 | |
21 | Wisłoczanka Tryńcza | 14 | 31 | 9 | 4 | 1 | 75 | 12 | 63 | |
22 | KS Arłamów | 13 | 31 | 10 | 1 | 2 | 47 | 14 | 33 | |
23 | Wólczanka Wólka Pełkińska | 17 | 31 | 10 | 1 | 6 | 52 | 27 | 25 | |
24 | Fenix Leszno | 17 | 30 | 9 | 3 | 5 | 43 | 24 | 19 | |
25 | Gwiazda Wielkie Oczy | 15 | 30 | 10 | 0 | 5 | 44 | 28 | 16 | |
26 | Grom Wyszatyce | 13 | 29 | 9 | 2 | 2 | 43 | 17 | 26 | |
27 | Pogórze Dubiecko | 17 | 29 | 9 | 2 | 6 | 34 | 24 | 10 | |
28 | Cresovia Kalników | 17 | 29 | 8 | 5 | 4 | 32 | 22 | 10 | |
29 | Zryw Młodów | 16 | 29 | 9 | 2 | 5 | 36 | 32 | 4 | |
30 | Victoria Stary Dzików | 10 | 28 | 9 | 1 | 0 | 46 | 7 | 39 | |
31 | Cresovia Krzeczowice | 14 | 28 | 9 | 1 | 4 | 44 | 22 | 22 | |
32 | Korona Trójczyce | 17 | 28 | 9 | 1 | 7 | 34 | 29 | 5 | |
33 | Żuraw Żurawiczki | 14 | 28 | 9 | 1 | 4 | 33 | 31 | 2 | |
34 | San Hureczko | 17 | 28 | 9 | 1 | 7 | 39 | 38 | 1 | |
35 | Huragan Basznia Dolna | 15 | 27 | 8 | 3 | 4 | 47 | 24 | 23 | |
36 | Dąb Dobkowice | 17 | 27 | 8 | 3 | 6 | 46 | 32 | 14 | |
37 | Tęcza Kosienice | 17 | 27 | 8 | 3 | 6 | 39 | 31 | 8 | |
38 | LKS Ujkowice | 13 | 26 | 8 | 2 | 3 | 35 | 14 | 21 | |
39 | Czarni Bolestraszyce | 13 | 25 | 7 | 4 | 2 | 37 | 13 | 24 | |
40 | Łęg Łowce | 13 | 25 | 7 | 4 | 2 | 38 | 16 | 22 | |
41 | Gwiazda Maćkowice | 17 | 25 | 8 | 1 | 8 | 41 | 41 | 0 | |
42 | Artmax Pikulice | 13 | 24 | 8 | 0 | 5 | 35 | 23 | 12 | |
43 | Start Pruchnik | 17 | 24 | 7 | 3 | 7 | 36 | 32 | 4 | |
44 | Polonia II Przemyśl | 17 | 24 | 8 | 0 | 9 | 31 | 36 | -5 | |
45 | Czerwoni Cewków | 16 | 24 | 7 | 3 | 6 | 30 | 39 | -9 | |
46 | Granica Stubno | 17 | 23 | 7 | 2 | 8 | 30 | 29 | 1 | |
47 | Biało-Czerwoni Kaszyce | 18 | 23 | 7 | 2 | 9 | 33 | 46 | -13 | |
48 | Łęk Ostrów | 17 | 22 | 6 | 4 | 7 | 32 | 45 | -13 | |
49 | Hetman Laszki | 17 | 22 | 6 | 4 | 7 | 44 | 37 | 7 | |
50 | Błękitni Futory | 16 | 22 | 7 | 1 | 8 | 35 | 50 | -15 | |
51 | Roztocze Narol | 15 | 22 | 7 | 1 | 7 | 38 | 25 | 13 | |
52 | Jawor Nehrybka | 13 | 22 | 7 | 1 | 5 | 34 | 22 | 12 | |
53 | Start Mirocin | 14 | 22 | 7 | 1 | 6 | 31 | 25 | 6 | |
54 | Gorliczanka Gorliczyna | 17 | 22 | 6 | 4 | 7 | 34 | 34 | 0 | |
55 | Promyk Urzejowice | 17 | 22 | 6 | 4 | 7 | 31 | 38 | -7 | |
56 | Rolnik Wólka Krowicka | 16 | 22 | 7 | 1 | 8 | 31 | 53 | -22 | |
57 | Piast Antoniki | 10 | 21 | 7 | 0 | 3 | 37 | 15 | 22 | |
58 | LKS Mołodycz | 10 | 21 | 7 | 0 | 3 | 37 | 20 | 17 | |
59 | LKS Nakło | 17 | 21 | 6 | 3 | 8 | 35 | 35 | 0 | |
60 | Start Lisie Jamy | 17 | 21 | 6 | 3 | 8 | 33 | 36 | -3 | |
61 | Strumyk Hawłowice | 14 | 21 | 7 | 0 | 7 | 28 | 37 | -9 | |
62 | Makovia Makowisko | 12 | 20 | 6 | 2 | 4 | 28 | 15 | 13 | |
63 | Wiar Huwniki | 13 | 20 | 6 | 2 | 5 | 31 | 27 | 4 | |
64 | LKS Manasterz | 17 | 20 | 5 | 5 | 7 | 25 | 32 | -7 | |
65 | Tęcza Jankowice | 16 | 20 | 6 | 2 | 8 | 37 | 36 | 1 | |
66 | Santos Piwoda | 17 | 20 | 6 | 2 | 9 | 30 | 40 | -10 | |
67 | Roztocze Ruda Różaniecka | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 28 | 17 | 11 | |
68 | Błękitni Grzęska | 14 | 19 | 6 | 1 | 7 | 34 | 43 | -9 | |
69 | LKS Korzenica | 10 | 18 | 6 | 0 | 4 | 24 | 15 | 9 | |
70 | GKS Majdan Sieniawski | 14 | 18 | 5 | 3 | 6 | 29 | 29 | 0 | |
71 | Przedmieście Jarosław | 13 | 18 | 6 | 0 | 7 | 32 | 35 | -3 | |
72 | KS Węgierka | 17 | 18 | 5 | 3 | 9 | 29 | 43 | -14 | |
73 | Bizon Medyka | 12 | 17 | 5 | 2 | 5 | 30 | 27 | 3 | |
74 | Leśnik Płazów | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 25 | 22 | 3 | |
75 | Fort Jaksmanice | 13 | 17 | 4 | 5 | 4 | 22 | 30 | -8 | |
76 | Korona Olszany | 17 | 17 | 5 | 2 | 10 | 33 | 44 | -11 | |
77 | KS Szówsko | 17 | 17 | 5 | 2 | 10 | 36 | 51 | -15 | |
78 | LKS Duńkowice | 13 | 16 | 5 | 1 | 7 | 29 | 22 | 7 | |
79 | Wesoła Zadąbrowie | 13 | 16 | 5 | 1 | 7 | 24 | 29 | -5 | |
80 | Wisełka Siennów | 17 | 16 | 4 | 4 | 9 | 35 | 47 | -12 | |
81 | Graniczni Krowica | 16 | 16 | 5 | 1 | 10 | 32 | 45 | -13 | |
82 | Piast II Tuczempy | 13 | 15 | 4 | 3 | 6 | 37 | 32 | 5 | |
83 | Zorza Jagiełła | 14 | 15 | 5 | 0 | 9 | 21 | 50 | -29 | |
84 | Błyskawica Rożniatów | 14 | 15 | 4 | 3 | 7 | 37 | 33 | 4 | |
85 | Strażak Sośnica | 13 | 14 | 4 | 2 | 7 | 16 | 24 | -8 | |
86 | Płomień Morawsko | 17 | 14 | 4 | 2 | 11 | 29 | 46 | -17 | |
87 | Zalew Stary Lubliniec | 15 | 14 | 3 | 5 | 7 | 24 | 45 | -21 | |
88 | Rada Orzechowce | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 23 | 30 | -7 | |
89 | Sanovia Michałówka | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 20 | 27 | -7 | |
90 | Dąb Cetula | 17 | 13 | 4 | 1 | 12 | 26 | 61 | -35 | |
91 | Piast Nowosielce | 14 | 11 | 3 | 2 | 9 | 21 | 41 | -20 | |
92 | Walter Opaka | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 15 | 38 | -23 | |
93 | LKS Batycze | 17 | 11 | 3 | 2 | 12 | 20 | 44 | -24 | |
94 | Iskra Zabłotce | 17 | 11 | 2 | 5 | 10 | 18 | 45 | -27 | |
95 | Start II Lisie Jamy | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 35 | 32 | 3 | |
96 | Żurawianka Żurawica | 17 | 10 | 3 | 1 | 13 | 18 | 43 | -25 | |
97 | Czarni Oleszyce | 16 | 10 | 3 | 1 | 12 | 18 | 61 | -43 | |
98 | Tanew Wola Wielka | 10 | 9 | 3 | 0 | 7 | 21 | 25 | -4 | |
99 | Walawianka Walawa | 13 | 9 | 3 | 0 | 10 | 21 | 54 | -33 | |
100 | Wietlin | 17 | 9 | 3 | 0 | 14 | 17 | 57 | -40 | |
101 | Błękitni Zalesie | 10 | 7 | 2 | 1 | 7 | 20 | 39 | -19 | |
102 | Juwenia Cieszanów | 16 | 7 | 2 | 1 | 13 | 12 | 50 | -38 | |
103 | Ostrovia Wola Buchowska | 14 | 7 | 2 | 1 | 11 | 16 | 55 | -39 | |
104 | Szkło Młyny | 17 | 6 | 2 | 0 | 15 | 16 | 71 | -55 | |
105 | San Gorzyce | 17 | 5 | 1 | 2 | 14 | 19 | 80 | -61 | |
106 | LKS Olszynka | 13 | 4 | 1 | 1 | 11 | 15 | 61 | -46 | |
107 | Unia Łukawiec | 16 | 4 | 1 | 1 | 14 | 10 | 80 | -70 | |
108 | Nafta Gaz Jodłówka | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | |
109 | Alabaster Łopuszka Wielka | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | |
110 | GKS Zarzecze | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | |
111 | Błękitni Maćkówka | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | |
112 | Błyskawica Rozbórz | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | |
113 | Pogórze Rokietnica | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | |
114 | LKS Niziny | 13 | 3 | 1 | 0 | 12 | 11 | 52 | -41 | |
115 | Unia Fredropol | 17 | 3 | 0 | 3 | 14 | 14 | 76 | -62 | |
116 | Orkan Zapałów | 17 | 3 | 0 | 3 | 14 | 5 | 68 | -63 | |
117 | Victoria Kidałowice | 13 | 3 | 1 | 0 | 12 | 7 | 71 | -64 | |
118 | Sobol Niżatyce | 14 | 2 | 0 | 2 | 12 | 12 | 60 | -48 | |
119 | Łazowianka Łazy | 13 | 1 | 0 | 1 | 12 | 9 | 75 | -66 | |
120 | KS Pełnatycze | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | |
121 | Gacovia Gać | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | |
122 | Iskra Cieszacin Wielki | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | |
123 | KS Kisielów | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | -4 | |
124 | Huragan Rozbórz Długi | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -4 | |
125 | PKS UNUM Babice | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -4 | |
126 | Legia Oleszyce | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 7 | 65 | -58 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Terminarz: Jarosław (sezon 2023/2024)
Pozostałe terminarze:
- Dębica
- Dębica > Klasa Okręgowa
- Dębica > Klasa A
- Dębica > Klasa B, gr. I
- Dębica > Klasa B, gr. II
- Krosno
- Krosno > Klasa Okręgowa
- Krosno > Klasa A, gr. I
- Krosno > Klasa A, gr. II
- Krosno > Klasa A, gr. III
- Krosno > Klasa B, gr. I
- Krosno > Klasa B, gr. II
- Krosno > Klasa B, gr. III
- Krosno > Klasa B, gr. IV
- Krosno > Klasa B, gr. V
- Rzeszów
- Rzeszów > Klasa Okręgowa
- Rzeszów > Klasa A, gr. I
- Rzeszów > Klasa A, gr. II
- Rzeszów > Klasa A, gr. III
- Rzeszów > Klasa B, gr. I
- Rzeszów > Klasa B, gr. II
- Rzeszów > Klasa B, gr. III
- Rzeszów > Klasa B, gr. IV
- Rzeszów > Klasa B, gr. V
- Rzeszów > Klasa B, gr. VI
- Rzeszów > Klasa B, gr. VII
- Stalowa Wola
- Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
- Stalowa Wola > Klasa A, gr. I
- Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
- Stalowa Wola > Klasa B, gr. I
- Stalowa Wola > Klasa B, gr. II
- Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
- Kobiety
- Futsal