Tabela: Dębica Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Victoria Czermin | 17 | 39 | 12 | 3 | 2 | 52 | 20 | 32 | |
2 | Igloopol II Dębica | 16 | 39 | 13 | 0 | 3 | 56 | 26 | 30 | |
3 | Stal II Mielec | 17 | 35 | 10 | 5 | 2 | 44 | 14 | 30 | |
4 | LKS Nagoszyn | 16 | 34 | 11 | 1 | 4 | 50 | 31 | 19 | |
5 | LKS Łopuchowa | 16 | 33 | 11 | 0 | 5 | 57 | 36 | 21 | |
6 | Brzostowianka Brzostek | 16 | 31 | 10 | 1 | 5 | 55 | 36 | 19 | |
7 | Dąbrówka Stara Jastrząbka | 16 | 30 | 10 | 0 | 6 | 41 | 27 | 14 | |
8 | Kaskada Kamionka | 17 | 30 | 8 | 6 | 3 | 37 | 23 | 14 | |
9 | Dromader Chrząstów | 17 | 30 | 9 | 3 | 5 | 42 | 27 | 15 | |
10 | Sokół II Kolbuszowa Dolna | 17 | 30 | 9 | 3 | 5 | 61 | 38 | 23 | |
11 | Radomyślanka Radomyśl Wielki | 17 | 28 | 9 | 1 | 7 | 42 | 30 | 12 | |
12 | Inter Gnojnica | 9 | 27 | 9 | 0 | 0 | 48 | 8 | 40 | |
13 | Team Przecław | 16 | 26 | 8 | 2 | 6 | 43 | 43 | 0 | |
14 | LKS Żyraków | 17 | 26 | 8 | 2 | 7 | 32 | 43 | -11 | |
15 | Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 16 | 25 | 8 | 1 | 7 | 38 | 31 | 7 | |
16 | Kamieniarz Golemki | 17 | 25 | 8 | 1 | 8 | 37 | 34 | 3 | |
17 | Kolbuszowianka Kolbuszowa | 17 | 24 | 7 | 3 | 7 | 34 | 38 | -4 | |
18 | Strażak Lubzina | 9 | 23 | 7 | 2 | 0 | 37 | 12 | 25 | |
19 | KS Bystrzyca | 15 | 22 | 6 | 4 | 5 | 35 | 31 | 4 | |
20 | LKS Głowaczowa | 17 | 22 | 7 | 1 | 9 | 37 | 43 | -6 | |
21 | Victoria Ocieka | 9 | 21 | 7 | 0 | 2 | 43 | 10 | 33 | |
22 | Paszczyniak Paszczyna | 9 | 21 | 6 | 3 | 0 | 29 | 10 | 19 | |
23 | Plon Klęczany | 9 | 21 | 7 | 0 | 2 | 20 | 14 | 6 | |
24 | Progres Kawęczyn | 16 | 21 | 6 | 3 | 7 | 36 | 38 | -2 | |
25 | Piast Wolica Piaskowa | 17 | 20 | 6 | 2 | 9 | 35 | 46 | -11 | |
26 | Smoczanka Mielec | 17 | 20 | 4 | 8 | 5 | 24 | 32 | -8 | |
27 | Kamieniarz II Golemki | 9 | 19 | 6 | 1 | 2 | 25 | 19 | 6 | |
28 | Chemik Pustków | 17 | 19 | 5 | 4 | 8 | 32 | 35 | -3 | |
29 | Legion II Pilzno | 15 | 19 | 5 | 4 | 6 | 30 | 36 | -6 | |
30 | LKS Pustków | 17 | 19 | 5 | 4 | 8 | 38 | 45 | -7 | |
31 | Korona Góra Ropczycka | 9 | 18 | 6 | 0 | 3 | 29 | 15 | 14 | |
32 | LKS Brzeźnica | 9 | 17 | 5 | 2 | 2 | 32 | 15 | 17 | |
33 | LKS Zasów-Mokre | 9 | 16 | 5 | 1 | 3 | 25 | 20 | 5 | |
34 | LKS Wiewiórka | 16 | 16 | 4 | 4 | 8 | 36 | 49 | -13 | |
35 | Borowiec Straszęcin | 15 | 15 | 4 | 3 | 8 | 27 | 35 | -8 | |
36 | LZS Mała | 9 | 13 | 4 | 1 | 4 | 20 | 16 | 4 | |
37 | Gród Będziemyśl | 9 | 13 | 4 | 1 | 4 | 16 | 24 | -8 | |
38 | Baszta Zawada | 9 | 12 | 3 | 3 | 3 | 23 | 21 | 2 | |
39 | LKS Łęki Górne | 16 | 12 | 3 | 3 | 10 | 23 | 42 | -19 | |
40 | Dąb Żdżary | 9 | 10 | 3 | 1 | 5 | 23 | 22 | 1 | |
41 | Czarnovia Czarna | 17 | 10 | 2 | 4 | 11 | 17 | 52 | -35 | |
42 | Olimpia Nockowa | 9 | 9 | 3 | 0 | 6 | 14 | 21 | -7 | |
43 | TS Jodłowa | 9 | 7 | 2 | 1 | 6 | 27 | 24 | 3 | |
44 | Sokół Krzywa | 16 | 7 | 1 | 4 | 11 | 25 | 51 | -26 | |
45 | LKS Stasiówka | 15 | 7 | 1 | 4 | 10 | 17 | 57 | -40 | |
46 | Borkovia Borek Wielki | 9 | 6 | 2 | 0 | 7 | 10 | 22 | -12 | |
47 | Lechia II Sędziszów Małopolski | 9 | 6 | 2 | 0 | 7 | 22 | 38 | -16 | |
48 | Czarni Trześń | 17 | 5 | 1 | 2 | 14 | 20 | 64 | -44 | |
49 | Dragon Korzeniów | 9 | 3 | 1 | 0 | 8 | 6 | 32 | -26 | |
50 | Sokół Dębica | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 4 | 56 | -52 | |
51 | Płomień Zagorzyce | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 5 | 59 | -54 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Terminarz: Dębica (sezon 2023/2024)
Pozostałe terminarze:
- Jarosław
- Jarosław > Klasa Okręgowa
- Jarosław > Klasa A
- Jarosław > Klasa A Lubaczów
- Jarosław > Klasa A Przemyśl
- Jarosław > Klasa A Przeworsk
- Jarosław > Klasa B
- Jarosław > Klasa B Lubaczów
- Jarosław > Klasa B Przemyśl
- Jarosław > Klasa B Przeworsk
- Krosno
- Krosno > Klasa Okręgowa
- Krosno > Klasa A, gr. I
- Krosno > Klasa A, gr. II
- Krosno > Klasa A, gr. III
- Krosno > Klasa B, gr. I
- Krosno > Klasa B, gr. II
- Krosno > Klasa B, gr. III
- Krosno > Klasa B, gr. IV
- Krosno > Klasa B, gr. V
- Rzeszów
- Rzeszów > Klasa Okręgowa
- Rzeszów > Klasa A, gr. I
- Rzeszów > Klasa A, gr. II
- Rzeszów > Klasa A, gr. III
- Rzeszów > Klasa B, gr. I
- Rzeszów > Klasa B, gr. II
- Rzeszów > Klasa B, gr. III
- Rzeszów > Klasa B, gr. IV
- Rzeszów > Klasa B, gr. V
- Rzeszów > Klasa B, gr. VI
- Rzeszów > Klasa B, gr. VII
- Stalowa Wola
- Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
- Stalowa Wola > Klasa A, gr. I
- Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
- Stalowa Wola > Klasa B, gr. I
- Stalowa Wola > Klasa B, gr. II
- Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
- Kobiety
- Futsal