2021-09-04 23:28:00

Trzecie zwycięstwo z rzędu KS-u Wiązownica. Tym razem pokonali Błękitnych Ropczyce

KS Wiązownica wygrała trzeci mecz z rzędu w 4 lidze podkarpackiej. (fot. archiwum)
KS Wiązownica wygrała na wyjeździe 2-1 z Błękitnymi Ropczce. Gola i asystę zaliczył w tym starciu Jakub Kądziołka.

Patryk Zieliński już po trzynastu minutach wykorzystał podanie Jakuba Kądziołki i KS Wiązownica objął prowadzenie w meczu z Błękitnymi Ropczyce. W kolejnych minutach piłkarze Marcin Laski kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku. Do przerwy więcej bramek nie padło.

W 69. minucie niespodziewanie Błękitni doprowadzili do remisu. Gola zdobył Walerij Nikiczuk otrzymał podanie od Mateusza Bieńka. Ukraiński napastnik uderzył tuż przy słupku i pokonał Arkadiusza Cynara.

Gol ten podrażnił ekipę spadkowicza z 3 ligi. KS Wiązownica ruszyła do ataków i dziesięć minut później ponownie wyszła na prowadzenie. Mirosław Kmiotek wrzucił piłkę w pole karne, trafiła ona na głowę Kądziołki, który skierował ją do siatki. Końcówka należała do Błękitnych. Jednak doskonale dysponowany był tego dnia Cynar oraz defensywa gości.

0-1 Patryk Zieliński (13),
1-1 Walerij Nikiczuk (69),
1-2 Jakub Kądziołka (79)