2021-09-04 23:05:00

Głogovia Głogów Małopolski zremisowała z JKS-em Jarosław. Karol Ptasznik bohaterem gości

Remisem zakończyło się starcie Głogovii Głogów Małopolski z JKS-em Jarosław. (fot. Głogovia Głogów Małopolski)
Głogovia Głogów Małopolski przegrywała, a później była bliska zwycięstwa nad JKS-em Jarosław. Ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

W początkowych minutach meczu pomiędzy Głogovią Głogów Małopolski a JKS-em Jarosław nie działo się nic. W 22. minucie goście wyszli na prowadzenie. Błąd popełnił Kamil Pilecki, który zagrał wprost pod nogi Pawła Hassa. Napastnik JKS-u wykorzystał prezent i zdobył gola. W kolejnych minutach wiało nudą z boiska w Głogowie Małopolskim.

Po zmianie stron trochę lepiej prezentowali się piłkarze Adama Wałczyka i co chwilę piłka znajdowała się w okolicach pola karnego gości. W 63. minucie Hubert Tarnowski wykorzystał jedno z dośrodkowań i strzałem głową doprowadził do remisu. Jedenaście minut przed końcem meczu Bartłomiej Buczek strzelił drugą bramkę i gospodarze wyszli na prowadzenie.

To podrażniło ekipę Arkadiusza Barana. Ekipa z Jarosławia ruszyła do ataku, a Głogovia głęboko się cofnęła. Jednak przez dłuższy czas bardzo dobrze spisywał się stojący w bramce Piotr Lipka oraz defensorzy Głogovii Głogów Małopolski. Ostatecznie mecz zakończył się remisem. W ostatniej akcji meczu gola na 2-2 zdobył Karol Ptasznik

0-1 Paweł Hass (22),
1-1 Hubert Tarnowski (63)
2-1 Bartłomiej Buczek (79)
2-2 Karol Ptasznik (90+4)