2021-09-04 16:01:00

Izolator zabawił się w Kańczudze! MKS bez szans w starciu z ekipą z Boguchwały

Piłkarze Izolatora Boguchwała w końcu się przełamali. Podopieczni Bartosza Zołotara pewnie pokonali na wyjeździe MKS Kańczuga.

Od początku to Izolator Boguchwała dyktował warunki na boisku, czego efektem była bramka na 1-0 strzelona w 11. minucie. Eliasz Płocica zagrał do Michała Daniela, a ten dopełnił formalności i dał prowadzenie swojej drużynie. MKS Kańczuga nie zamierzał tak tego zostawiać i szybko ruszył do odrabiania strat.

Popularna "Izolacja" jednak błyskawicznie przejęła futbolówkę i nadal była stroną przeważającą. "Biało-zieloni" chwilę później mogli prowadzić 2-0, ale okazji nie wykorzystał Daniel, któremu dośrodkowywał Michał Worosz. Goście nie zatrzymywali się i w 34. minucie zdobyli kolejnego gola. Jego autorem był Eliasz Płocica, który popisał się ładnym uderzeniem.

Podopieczni Bartosza Zołotara w kolejnych minutach nadal dyktowali warunki na boisku, co zwiastowało kolejne bramki. Aktywny z przodu był Przemysław Nalepka, który nie wykorzystał dogodnej okazji po dośrodkowaniu. Na listę strzelców wpisał się natomiast jego brat Tomasz, który 51. minucie wykorzystał zamieszanie w polu karnym.

Izolator nie zatrzymywał się i cały czas przeważał na boisku. Ekia z Boguchwały od 62. minuty prowadziła 4-0, a tym razem do siatki trafił Jakub Wilk. Goście nadal atakowali i po chwili otrzymali rzut karny, po tym jak w polu karnym faulowany był Michał Worosz. Do piłki podszedł Michał Cach, który zagrał do poszkodowanego we wcześniejszej akcji, a ten dopełnił formalności.

Kibice zgromadzeni w Kańczudze oglądali jednostronne widowisko, w którym przeważał zespół gości. "Izolacja" w kolejnych minutach miała jeszcze kilka bardzo dogodnych okazji, jednak tych nie udało się wykorzystać. Przyjzedni kontrolowali przebieg spotkania i ostatecznie wygrali 5-0 i tym samym przełamali się po trzech bezbramkowych remisach z rzędu.

0-1 Michał Daniel (11)
0-2 Eliasz Płocica (34)
0-3 Tomasz Nalepka (51)
0-4 Jakub Wilk (62)
0-5 Michał Worosz (69)