2021-09-04 15:03:00

WATKEM Korona Rzeszów bez szans w starciu z rezerwami Cracovii

Piłkarze WATKEM Korony Rzeszów w nienajlepszych humorach wrócą na Podkarpacie. Podopieczi Grzegorza Opalińskiego wysoko przegrali na wyjeździe z rezerwami Cracovii.

Od początku na murawie lepiej prezentowały się rezerwy Cracovii, które wypracowały sobie optyczną przewagę. WATKEM Korona Rzeszów nie zamierzała być gorsza i w kolejnych minutach zaczęła atakować, lecz niewiele z tego wynikało. Sam mecz był ciekawym widowiskiem, a kibice na pierwszego gola czekali do 18. minuty. Michał Wiśniewski wypatrzył Michała Rakoczego, a ten dopełnił formalności i dał prowadzenie swojej drużynie.

Podrażnieni podopieczni Grzegorza Opalińskiego chcieli jednak najszybciej odrobić straty, ale piłkę szybko przejęli gospodarze, którzy kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń. Rzeszowianie próbowali znaleźć sposób na ekipę "Pasów", która tego dnia jednak bardzo dobrze się spisywała. Miejscowi byli też konkretniejsi i w 40. minucie wygrywali już 2-0. Patryk Zaucha zagrał piłkę Michałowi Wiśniewskiemu, a ten poprostu umieścił ją w siatce.

W końcówce pierwszej połowy zespół z Załęża próbował jeszcze złapać kontakt, jednak defensywa miejscowych nie dała sobie wbić gola. Po zmianie stron, WATKEM Korona Rzeszów nadal atakowała, ale brakowało z jej strony konkretów. Te natomiast były po stronie rezerw Cracovii, które w 67. minucie po raz trzeci cieszyły się z bramki, a do siatki ponownie trafił Michał Wiśniewski.

Podrażnieni goście szybko ruszyli do ataku, celem poszukiwania chociażby honorowego gola. "Pasy" jednak dobrze prezentowały się w defensywie i nadal było 3-0. Podopieczni Grzegorza Opalińskiego dopięli jednak swego i 87. minuty zdobyli bramkę, a jej autorem był Mateusz Jędryas, który tym samym ustalił wynik spotkania.

1-0 Michał Rakoczy (18)
2-0 Michał Wiśniewski (40)
3-0 Michał Wiśniewski (67)
3-1 Mateusz Jędryas (87)