2021-09-04 22:15:00

Wisłoka Dębica jedynie zremisowała z Podlasiem Biała Podlaska

Wisłoka Dębica po remisie w poprzedniej kolejce w Tomaszowie Lubelskim, dziś liczyła na komplet punktów. Nadzieje były jak najbardziej uzasadnione. Podlasie Biała Podlaska w tym sezonie jeszcze nie wygrało, a w tabeli plasowało się dopiero na 14. pozycji.

Mecz rozpoczął się jednak nie po myśli gospodarzy. Już w 10. minucie gola dla Podlasia Biała Podlaska strzelił Mateusz Jarzynka i tym samym wyprowadził gości na prowadzenie. Do końca pierwszej części spotkania piłkarzom Dębiczanom nie udało się wyrównać stanu gry. Sympatycy Wisłoki zebrani na „Park Arena” liczyli na dużo lepszą drugą połowę w wykonaniu swojego zespołu.

W drugiej połowie Wisłoka Dębica spełniła oczekiwania i doprowadziła do wyrównania. W 62. minucie faulowany w polu karnym był Dominik Cabała. Do jedenastki podszedł Sebastian Fedan i pewnie umieścił piłkę w bramce.

W 73. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został zawodnik Podlasia, Marcin Pigiel. Prowadzący spotkanie Rafał Szydełko w całym meczu pokazał aż 8 żółtych kartoników. Strzelona bramka i jeden zawodnik więcej w polu gry wlał nadzieję w serca sympatyków „biało-zielonych”, którzy liczyli na trzy punkty. Wisłoka jednak, mimo gry w przewadze, nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść i wynik pozostał bez zmian. Mecz zakończył się remisem 1-1.

Podopieczni Dariusza Kantora przedłużyli serię meczów bez porażki na własnym stadionie, która sięga już niemal roku, ale kibice z pewnością liczyli na trzy „oczka” w starciu ze słabszym rywalem.

Wisłoka Dębica:
Matoga – Rachfalik (35. Zygmunt), Cabała, Kozłowski, Smoleń (59. Nowak), Fedan, Łanucha, Rębisz, Radwanek (74. Matofij), Siedlik, Palonek (59. Słoma)

Podlasie Biała Podlaska:
Nowak – Idzikowski, Kot, Jarzynka, Salak, Pigiel, Andrzejuk, Nieścieruk (88. Kosieradzki), Wojczuk (68. Spring), Kocoł (74. Tuttas), Zabielski (77. Bahonko)

Kibic 2021-09-04 22:28:18

Najgorszy mecz od dłuższego czasu,dobrze że nie przegraliśmy.Trzeba się ogarnąć

~anonim 2021-09-04 22:29:28

Mecz na remis , mecz sie odbyl i tyle mozna napisac , oby bylo lepiej i Wisloka trafila z forma do pucharowej potyczki inaczej chlopaki z Szczecina nas ograja

~anonim 2021-09-04 23:06:41

Defensywa jak zwykle
Ofensywa jak nigdy

~anonim 2021-09-05 00:22:41

Sędzia boczny gdyby nie ten pan to byśmy przegrali to spotkanie , arbiter główny nie widział karnego . Dopiero dzięki bocznemu skończyło się podziałem pkt . Wisloka dziś walczyła ale brakowało tego zgrania jak na stalowce . Głowa do góry panowie W DĘBICY TYLKO WISLOKA !

Janusz 2021-09-05 08:13:34

Na skrócie widać ewidentny karny , i boczny sendzia nić nie sygnalizował

~anonim 2021-09-05 09:13:58

Co tak mało komentarzy aha lepiej się ponapinać pod postem o Stalówce po ilości uwag po meczu Stalowej widać radość okolicznych miejscowości ale karma wraca

do janusz 2021-09-05 09:25:47

Nie wiem czy boczny pokazywał cos ale słyszałem ze przez słuchawki mówił głównemu że: sfaulował kostką czy jakoś tak i że dla niego jest karny (pare razy to powtarzał). Tak czy owak gdyby nie ten karny to pewno byłaby przegrana...

fan Wisłoki 2021-09-05 09:35:22

Co do samego meczu, wielu sympatyków KSW w ciemno dopisywało 3 punkty naszej drużynie. Jak było, każdy widział, niestety ,nikt gratis 3 punktów nie odda. Nie mówię ,że nasi nie chcieli wygrać ,bo chcieli. Nie mówię ,że brakowało ambicji, bo nie brakowało. To co w takim razie zawiodło? Pierwsze co rzucało się w oczy ,to brak spokoju .Te akcje były szarpane, rwane, trochę dużo było w tym przypadku. Taktycznie, Podlasie świetnie się ustawiło do tego meczu, pressing i wysoko wyszli na naszych, taki sposób gry obezwładnił naszych zawodników, nie było miejsca do swobodnego rozgrywania akcji i w ten sposób gubiliśmy się w kreowaniu gry. Myślałem ,że w drugiej połowie Podlasie pęknie, na dodatek mieliśmy zawodnika więcej. Czyżby kondycyjnie jesteśmy słabsi ,niż w tamtej rundzie? Co do wyniku ,remis sprawiedliwy ,który powinien nas nauczyć pokory i szukania innych rozwiązań.

11 wrzesnia ? 2021-09-05 10:05:45

widze z kazdym spotkaniem gramy coraz slabiej i kiedys sie odbijemyi bedzie lepiej ,.Parkowa 1 nie zdobyta prawie rok, a za tydzien Podhale i moga zdobyc komplet punktow w Debicy, z taka nasza slaba gra to pewno tak sie stanie.

KSW fan 2021-09-05 10:19:12

Widać było brak Hubert Króla, bez niego drużyna po prostu nie funkcjonuje. Rachwalik który próbował go zastąpić, został zmieniony już w pierwszej połowie. Od tego momentu było lepiej ale ciężko się grało przeciwko dobrze ustawionej drużynie z Białej Podlaskiej. Trener próbował rotować ale moim zdaniem przesunięcie Cabały na bok a Fedana na środek obrony nie zdało egzaminu. Cabała wywalczył karnego i był on ewidentny, natomiast z całym szacunkiem naszego stopera on nie nadaje się do gry kombinacyjnej na boku, przed i w polu karnym to typowy obrońca i było to widać jak kilka prostych piłek stracił właśnie w tych strefach. Moim zdaniem lepiej poradził by sobie na tej pozycji właśnie Fedan.

mm 2021-09-05 10:58:52

Dlaczego nikt nie zauważył prawidłowo strzelonej bramki przez zawodnika Podlasia w w drugiej połowie? Gdyby nie sędziowie byłaby porażka!

TakiGosc 2021-09-05 11:21:35

Widac duza nerwowość w grze, często brak pomysłu. Wystarczy gorsza dyspozycja np Lanuchy i drużyna nie funkcjonuje, w dodatku brak "Krolika" i "leżymy". Ławka tez reagowala dosc nerwowo, czego wcześniej nie było.
Nie wygląda to dobrze.
Radwanek chyba bez strzału na bramkę. Przed Nami ciezkie mecze włącznie z pucharowym (który trzeba wygrać!!)
Jedna dobra krzyżowa pilka w całym spotkaniu.
Sytuacji 1/1 praktycznie nie wygrywaliśmy.
Stracona bramka po stałym fragmentem gry (znowu)

Sędziowanie słabe, arbiter główny cyrkowiec.

Piter73 2021-09-05 14:05:17

Remis sprawiedliwy,słabszy mecz Wisłoki, mało sytuacji ale walka i ambicja była do konca zeby strzelic zwycieskiego gola, trudno nie udalo sie ,Podlasie zagrało dobry mecz ,dobrze zoorganizwani w obronie nie pozwalali na wiele,karny ewidentny obronca popelnil blad chcial go naprawic i trafia w kostke naszego zawodnika

~anonim 2021-09-05 17:19:44

I tradycyjnie 40 w młynie tylko na Stalówkę zbieracie się w 100 do tego żabole ehh szkoda gadać nie istniejecie po prostu

Ksksks 2021-09-05 22:29:00

Kantor odpuść już ten sezon i odejdź z głową niż spadniesz nam z drużyną i cię wyrzucimy na zbity pysk

2 liga dla Wisloki i Dębicy 2021-09-06 10:05:51

Do meczu pucharowego zaslona dymna potem jedziemy z ligą .
Darek ma zaufanie od nas kibiców i zarzadu klubu, ważne są punkty każde punkty.
Tylko jedna porażka Wisłoki do tej pory to też pokazuje ze potencjał jest a zwycięstwa jeszcze przed nami ..

2 liga dla Wisloki i Dębicy 2021-09-06 10:08:53

Wystarczy zobaczyć wyniki Stali która ma budżet kilka milionowy i miał być mega faworyt który ma na dziś 10 punktów