2021-09-05 13:31:00

Polonia Przemyśl może pluć sobie w brodę! Arłamów Ustrzyki Dolne wyrwał punkt w starciu z "Przemyską Barcelonką"

Piłkarze Polonii Przemyśl mogą sobie pluć w brodę po dzisiejszym meczu z Arłamowem Ustrzyki Dolne. "Przemyska Barcelonka" po kwadransie prowadziła już 2-0, ale w kolejnych minutach roztrwoniła przewagę i ostatecznie musiała zadowolić się punktem.

Niedzielny mecz doskonale rozpoczął się dla Polonii Przemyśl, która już w 1. minucie objęła prowadzenie. a bramkę zdobył Jakub Głuszko. Podopieczni Piotra Ciska nie zamierzali na tym poprzestawać i szybko rozpoczęli poszukiwania gola numer. Arłamów Usrzyki Dolne nie tak wyobrażał sobie początek tego spotkania.

Beniaminek próbował przeciwstawić się "Przemyskiej Barcelonce", ale ta dobrze radziła sobie na murawie. Gospodarze w 14. minucie podwyższyli na 2-0, a tym razem do siatki trafił Hrihoyi Zanko. Zespół dowodzony przez Piotra Ożóga musiał jak najszybciej się ogarnąć, jeśli myślał o korzystnym wyniku w Przemyślu.

Zespół z Ustrzyk Dolnych nie mając nic do stracenia, ruszył do ataku i rozpoczął poszukiwania kontaktowego trafienia. To udało się znaleźć w 26. minucie, a bramkę zdobył Radosław Macnar. Arłamów dostał wiatru w żagle, zaś Polonia zaczęła grać coraz bardziej nerwowo. Po chwili czerwoną kartkę ujrzał Piotr Ożóg, który nie był zadowolony z decyzji arbitra o braku odgwizdania przewinienia na Harrisonie Parea Espanie.

Piłkarze beniaminka cały czas jednak grali swoje i w 40. minucie doprowadzili do wyrównania, bramkę zdobył Radosław Macnar. Polonia w końcówce pierwszej połowy próbowała jeszcze odzyskać prowadzenie, ale Arłamów dobrze grał w obronie. Kibice oglądający dzisiejszy mecz nie mogli narzekać na nudę, jednak po przerwie liczyli na więcej.

Po zmianie stron, oglądaliśmy nadal wyrównane widowisko, a oba zespoły stworzyły sobie kilka ciekawych okazji. Samo spotkanie było otwarte, a szalę na swoją korzyść przechylić mogli zarówno jedni jak i drudzy. Hat-tricka skompletować mógł Macnar, który minął bramkarza gospodarzy, ale nie trafił do pustej bramki.

1-0 Jakub Głuszko (1)
2-0 Hrihoyi Zanko (14)
2-1 Radosław Macnar (26)
2-2 Radosław Macnar (40)

Wyniki meczów 6. kolejki:

Bardzo ubogie gwizdanie sędziego dzisiaj. Faul na 11 książkowy. Okno transferowe w Polonii wybitnie nieudane. 17 wchodzi na boisko i po 10 minutach kończy się tlen. A cudzoziemiec wcale nie gra. Tylko ten z nr 3 jest niezłym wzmocnieniem.

Sędzia Kalosz 2021-09-05 14:31:21

Akurat nr 3 to nasz chłopak tylko wrócił z wypożyczenia. 17 kiedyś grał też to Andreasik. Słabszy niż babcie po pielgrzymce do Lichenia. A Sędzia to powinien w ramach ochłodzenia głowy zweryfikować powołanie. Faul był co dwie minuty i nic. To nie mecz o super bowl tylko IV liga podkarpacka.

zorientowany 2021-09-05 19:28:31

Pachołek to jeden z gorszych sędziów w tej lidze. Cały czas tylko "ja decyduje", a gówno robi, a nie panuje nad sytuacją na boisku. Dziś groźna kontuzja, do tego prawie bitka... Tu trzeba zdobyć sobie szacunek piłkarzy, ale nie tym, że jest się jaśnie oświeconym sędzią, tylko tym, że się podejmuje dobre decyzje.

Druślak 2021-09-05 19:39:54

Dobry szybki mecz. Nie ma co narzekać. Szkoda setki Wanata i kontuzji Głuszki. Widoczny brak Kazka bo w środku dziura była. Sędziowie przeginali zbyt często ale co im można zrobić?

Kibic 2021-09-05 19:46:04

3 młodzieżowiec 17 lat daje rade będziemy miec z niego wiele dobrych chwil.trener troche bojazliwie podchodzi po moim zdaniem trzeba wiecej zmian zeby reszta młodych ogrywac stałe fragmenty nic chyba nie trenowane bo to wszystko na afere bramkarz moze niech ospocznie troche i młodego trzeba Ogrywać.

Do kibic 2021-09-05 19:56:55

Lepiej grać w 10 niż wpuszczać Azera co nie biega i tylko spodenki podciąga. Śmieją się z niego wszyscy. Gruby jest jak old boy. Ale drugiego młodego można było by wpuścić zamiast Nr 17 to jest pewne.

~anonim 2021-09-05 20:12:20

Jakich młodych ogrywać? Których? Chyba nie wiesz co piszesz. Wejdź sobie na łaczynaspiłka i zobacz juniorzy wszystkie mecze w pałe trampkarze wszystkie mecze w pałe. Za kilka lat starzy będą zbyt słabi na IV ligę to będzie trzeba kupować po 15 zawodników bo szkolenia w klubie od paru lat już dawno nie ma. Żadnego efektu. Ten młody obrońca to też szkolił się w Stali Rz bo tu to już by było po karierze . Jego koledzy co tu zostali to ani jeden nie gra w I drużynie. Wszyscy na wsi albo koniec z graniem w piłkę. A zagranicznych jak kiedyś po kilu naraz już się nie da ściągnąć bo nie ma kasy na to ani chyba regulamin nie pozwala.

Do gala anonima 2021-09-05 20:15:59

Hubert i Karol trenowali dwa lata w strz jest jeszcze bramkarz jest szpila trzeba na nich stawiac .

Gal Anonim 2021-09-05 20:18:36

Bramkarz może i tak ale Szpila wszystkie mecze w tym seoznie najgorszy na placu. Chyba ze nie widziales meczu u siebie to przepraszam.

Danek Olbryski 2021-09-05 20:33:26

A ja uważam z kolei że Prezes to najlepsze co Polonię od wielu wielu lat spotkało. Jak by nie on to już dawno by było po Polonii. Poza tym jest 10 punktów to nie jest zły wynik. Trzeba się pozbyć czem prędzej Andreasika i Kolumbijczyka i za nich ściągnąć Ukraińca takiego jak stoper tylko do ataku. Prezesie jesteśmy z tobą!

Oj danek 2021-09-05 22:16:48

Ta ty się j******j w mózg jeszcze bande pseudo bisneswomen wezmij i boziu boziu kobznij rozumu

Otyły kucharz 2021-09-05 22:37:48

Pokażcie lepiej bramkę Zanki a nie o dyrdymałach piszecie.

Jurek Pierożek 2021-09-06 10:10:50

niech ten ebany zarząd Polonii weźmie się do roboty tablica z wynikami nie działa ,krzesełka nie zamontowane tylko puste miejsca są na środkowej trybunie,nie wspominająć już o zadaszonej trybunie marzenie lenie brać się do roboty

Rumian 2021-09-06 17:06:17

Dlaczego nie wspomnieliscie że bramka dla Polonii padła po ładnym strzale zza połowy boiska