2021-09-05 19:59:00

Wisłok Wiśniowa pokonał Sokoła Kamień

Piłkarze Sokoła Kamień z Wiśniowej wrócili bez punktów. Podopieczni Marka Kusiaka musieli uznać wyższość miejscowego Wisłoka, który wygrał 2-1.

Sokół Kamień na mecz z Wisłokiem Wiśniowa jechał bojowo nastawiony, bowiem przed 6. kolejką był wiceliderem 4 ligi podkarpackiej. Samo spotkanie nie było porywającym widowiskiem, a na boisku dominowała walka. Zarówno jednym i drugim nie można było jednak odmówić zaanagażowania, ale brakowało przede wszystkim konkretów i przez długi czas było 0-0.

Podopieczni Marka Kusiaka jednak nie odpuszczali i w 40. minucie dopięli swego i wyszli na prowadzenie, a do siatki głową trafił Krzysztof Smusz. Miejscowi nie zamierzali tak tego zostawiać i szybko ruszyli do odrabiania strat. Zespół dowodzony przez Andrzeja Szymańskiego do wyrównania doprowadził 120 sekund później, a do siatk trafił Michał Szymański.

Po zmianie stron, nadal oglądaliśmy bardzo ciekawe widowisko, w którym zarówno jedni jak i drudzy mieli swoje okazje. Więcej szczęścia tego dnia miał Wisłok, który w 63. minucie otrzymał rzut karny, którego po chwili wykorzystał Adrian Nowak. Podrażniony Sokół próbował jeszcze doprowadzić do wyrównania, ale w końcówce jeden z jego graczy uderzył w poprzeczkę.

1-0 Krzysztof Smusz (40)
1-1 Michał Szymański (42)
2-1 Adrian Nowak (63-rzut karny)

Wisłok Wiśniowa: Kaszuba - Kovtok, Sajdak (85. Zaborowski), Kuta (90. Boduch), Nowak (90. Złamaniec), Orzech, M. Szymański, B. Szymański, Kasperkowicz (88. Dutka), Krok (85. Oliwa), Maik (75. Złotek)

Sokół Kamień: Siudak - Gnatek, Piekut, Podstawek, Bartnik (46. Reichel), Mistrzyk, Horajecki, Łeń (75. Curzytek), Rurak, Weres (83. Kozak), Smusz

Żółte kartki: Kovtok, Orzech, M. Szymański - Siudak, Horajecki

Sędziował: Konrad Tomczyk (Jarosław)