https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-23 10:42:55

Bartłomiej Dąbrowski, drugi trener Developresu SkyRes Rzeszów: Cieszymy się, że wygraliśmy ten mecz za trzy punkty

Developres SkyRes Rzeszów pokonał Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz 3-1. Zobaczcie jak ten mecz skomentował Bartłomiej Dąbrowski. Drugi trener Developresu zdradził nam jak będzie wyglądała logistyka przed Ligą Mistrzyń.
 
- To był bardzo trudny mecz. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że nie będzie łatwo. Ekipa z Bydgoszczy jest bardzo dobrym zespołem, mimo że tabela nie do końca to oddaje. Natomiast wiedzieliśmy jakim potencjałem dysponują. Ich najmocniejszą stroną był bardzo dobry blok, co pokazały. Ponadto mają indywidualności jak Ragiane Bidias czy Ewelina Żurowska, które pokazały że umieją grać w siatkówkę. Cieszymy się, że wygraliśmy ten mecz za trzy punkty. Cieszę się, że opanowaliśmy emocje i z seta na set nasza gra wyglądała lepiej. Coraz lepiej blokowaliśmy i coraz mniej błędów popełnialiśmy. To jest bardzo istotne - powiedział nam Bartłomiej Dąbrowski po zwycięstwie nad Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz.
 
Przed druzyną "Rysic" teraz turniej Ligi Mistrzyń. Jak będzie wyglądała logistyka tego wyjazdu? - Wylatujemy w niedzielę, będziemy lecieć z przesiadkami. Najpierw z Krakowa do Amsterdamu, a później z Amsterdamu do Florencji. Następnie z Florencji autokarem do Scandicci. Trening mamy tam zaplanowany na poniedziałek późnym wieczorem, bo wszystkie mecze gramy późno. Od wtorku rozpoczynamy rywalizację. Wracamy w piątek, również długa podróż nas czeka, bo są międzylądowania. Logistycznie w sytuacji w jakiej znajduje się cały świat staraliśmy się znaleźć optymalne rozwiązania. Ważne, że nie pojedziemy autokarem dzięki klubowi i to fantastyczna sytuacja dla całego zespołu. Była taka możliwość, ale to jest dwadzieścia godzin drogi, a siatkarki są bardzo wysokie i niebyłoby to komfortowe. Już pomijam nas (śmiech). Nikt nie chciałby takiej podróży pokonywać autokarem, więc cieszymy się, że będzie ten lot - zakończył drugi trener Developresu SkyRes Rzeszów.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij