2020-11-22 15:20:00

Wólczanka Wólka Pełkińska pewnie pokonała na wyjeździe ŁKS Probudex Łagów

Zespół dowodzony przez Daniela Myśliwca nie miał większych problemów z pokonaniem beniaminka z Łagowa. Zespół z Wólki Pełkińskiej zaaplikował rywalowi trzy gole.

Wólczanka Wólka Pełkińska chciała zakończyć rundę jesienną miłym akcentem. Zespół dowodzony przez Daniela Myśliwca od pierwszych minut ruszył do ataku, celem poszukiwania gola na 0-1. Tego udało się znaleźć już w 20. minucie, a rezultat dzisiejszej potyczki otworzył bohater meczu ze Stalą Kraśnik, a mianowicie Krystian Wrona.

Przyjezdni nie zamierzali się zatrzymywać i czym prędzej rozpoczęli poszukiwania bramki numer dwa. ŁKS Probudex Łagów dzielnie się jednak bronił i skutecznie odpierał ataki Wólczanki. Kolejne gole w tym meczu padły po zmianie stron. Zespół z Wólki Pełkińskiej w 50. minucie podwyższył na 0-2, a drużynową akcję wykończył Kamil Bała, który uderzył pod poprzeczkę.

Czarno-czerwoni byli w gazie i cztery minuty później, strzelili trzeciego gola, a jego autorem był Krzysztof Pietluch. Podopieczni Irenerusza Pietrzykowskiego także mieli swoje okazje, jednak nie potrafili znaleźć sposobu na Przemysława Pęksę. Ostatecznie więcej trafień w tym meczu nie odnotowano i to goście po końcowym gwizdku dopisali sobie komplet oczek.

0-1 Krystian Wrona (20)
0-2 Kamil Bała (50)
0-3 Krzysztof Pietluch (54)

Wólczanka Wólka Pełkińska: Pęksa - Wach, Wrona, Pawłowski, Gul - Szczypek (89. Baran), Podstolak, Masny (73. Łazarz) - Pietluch (83. Michalski) - Durda (89. Dusiło), Bała (73. Matofij)