https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-22 11:44:00

Czy Rysice pójdą za ciosem? Developres SkyRes Rzeszów gra Polskie Przetwory Pałacem Bydgoszcz!

fot. Patryk Górecki
fot. Patryk Górecki
Już dziś kolejne starcie w siatkarskiej elicie rozegrają popularne "Rysice". Zespół Stephana Antigi w środę wyszarpał zwycięstwo, jednak dziś liczy na spokojniejszy przebieg.
 
Developres SkyRes Rzeszów punktualnie o godzinie 15, na Hali Podpromie, rozpocznie mecz z Polskie Przetwory Pałacem Bydgoszcz. Popularne "Rysice" są aktualnie liderem Tauron Ligi, z dorobkiem 29 punktów na koncie. Rywal podopiecznych Stephana Antigi natomiast zajmuje ósmą lokatę i dotychczas zgomadził osiem oczek.
 
Faworytem więc wydają się rzeszowianki, które w środę musiały się sporo namęczyć, aby wygrać z E.Leclerc Moya Radomką Radom. Cel osteczenie udało się zrealizować, jednak zespół ze stolicy Podkarpacia musiał poświęcić punkt w tej batalii. Dziś zaś, Developres chciałby sprawę załatwić szybciej i bez strat.
 
Nastroje w bydgoskiej ekipie nie są natomiast najlepsze, bowiem ta w poniedziałek przegrała u siebie z Budowlanymi Łódź. Podopieczne Stephana Antigi w trwających rozgrywkach nie zaznały jeszcze goryczy porażki. Rzeszowianki dotychczas rozegrały 10 spotkań. Jeśli chodzi o zespół z województwa kujawsko-pomorskiego, to ten dotychczas w lidze mierzył się 7 razy.
 
Dzisiejsza potyczka zapwowiada się więc bardzo ciekawie. Mecz został zaplanowany na godzinę 15:00 i odbędzie się bez udziału publiki na Hali Podpromie. Nie martwcie się jednak, spotkanie będzie można obejrzeć za darmo platformie Ipla, a odnoścnik do niego znajduje się TUTAJ. Poniżej prezentujemy przewidywany skład Developresu SkyRes Rzeszów na to spotkanie.
 
Developres SkyRes Rzeszów: Rasińska, Stencel, Polańska, Blagojević, Lazić, Kaczmar

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij