https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2020-11-21 22:19:00

Leszek Ojrzyński: Zawodnicy dali dziś bardzo dużo z siebie

Leszek Ojrzyński jest zadowolony z remisu z Zagłębiem Lubin. (fot. Stal Mielec)
Leszek Ojrzyński jest zadowolony z remisu z Zagłębiem Lubin. (fot. Stal Mielec)
PGE FKS Stal Mielec zremisowała 2-2 wyjazdowy mecz z Zagłębiem Lubin. Piłkarze z Podkarpacia przegrywali już 0-2, ale zdołali odrobić starty. Zobaczcie co po meczu powiedział Leszek Ojrzyński, opiekun mielczan.
 
- Szanujemy ten punkt, bo graliśmy z zespołem który do tej pory zdobył 11 "oczek" na własnym obiekcie. To jest najlepszy wynik w Ekstraklasie. W kilku momentach nas zaskoczyli, składem i grą. My zmieniliśmy ustawienie i personalia w porównaniu z poprzednimi meczami. Nie zaczęliśmy tego meczu dobrze, choć w pierwszych minutach mieliśmy dwa rzuty rożne - powiedział Leszek Ojrzyński po meczu z Zagłębiem Lubin na konferencji prasowej.
 
- W przerwie zrobiłem dwie zmiany, bo byłem niezadowolony z tego co się działo na boisku. To był impuls bardzo dobry, bo zdobyliśmy bramkę na 2-2 i tak się skończyło. Mieliśmy też w wielu sytuacjach dużo szczęścia, ale mogliśmy też strzelić trzecią bramkę. To był mecz dla mnie po bardzo długiej przerwie i stojąc przy boisku miałem uczucie, które zapomniałem. Muszę znowu wejść na tę orbitę. Dopisujemy sobie jeden punkt z trudnego terenu. To musimy uszanować i zregenerować się. Zawodnicy dali dziś bardzo dużo z siebie, niektórzy pobili rekordy biegowe. Przede wszystkim w środku boiska było dużo  - zakończył opiekun PGE FKS Stali Mielec.

pełna konferencja prasowa dostępna poniżej

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij