https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-21 18:11:44

Startują rozgrywki II ligi futsalu [zapowiedź I. Kolejki]

fot.archiwum
fot.archiwum

W tym sezonie w II lidze PLF sporo zmian, początkowo miało być 6 zespołów, ale jedna z drużyn postanowiłam w tym tygodniu zrezygnować.

Już w ten weekend rozpoczną się rozgrywki w II lidze futsalu, w tym sezonie zagra 5 zespołów m.in.: KS Zaczernie Futsal Team, Futsal Team Przeworsk i trzech beniaminków – SPEC Stal Łańcut, Eurobus Przemyśl i Tech-Project Jarosław.

W sezonie 2019/2020 do 1 ligi PLF awansował KF Stal Mielec. Drużyna z Mielca dość słabo radzi sobie jako beniaminek, na swoim koncie ma 1 wygraną i aż 7 porażek a ich bilans bramkowy wynosi 38:67.

Natomiast dalszej chęci gry nie wyraziły drużyny: Heiro II Rzeszów, Futsal Team Zarzecze a w tym tygodniu z ligi wycofała się drużyna - Góral Tryńcza (chociaż parę dni później mieli połączyć swoje siły z Eurobusem Przemyśl, to jednak ten pomysł nie potrwał długo)

Zaś z III ligi awansowały: SPEC Łańcut (grupa Łańcut), Tech-Project Jarosław (grupa Jarosław) oraz Eurobus Przemyśl (grupa Przemyśl)

Poznajmy kadry zespołów:

KS Zaczernie Futsal Team – trener: Łukasz Tomczyk
Kaszuba, Paśko, Łyko, Świst, J.Sroka, Micał, Chmiel, R.Guzek, Cieśla, D.Guzek, Sokal, Bać, Wojtanowski, Malesa, M.Sroka

Futsal Team Przeworsk – trener: Patryk Broda
Carlos Alvarez Grygar, Broda, Cichy, Czyrny, Drozd, Duży, Fluda, Frydlewicz, J.Gurak, P.Gurak, Hrosu, Kijanka, Krzanowski, Lech, Lechowicz, Misiąg, Motyka, Najsarek, Nikanovych, Obłoza, Ostrowski, Ostrzywilk, Przewrocki, Rachfał, Salwach, Słych, Szewczyk, Wojtas, Wołowiec

Tech-Project Jarosław – trener: Michał Blok
Benc, Bihajło, Blok, Boratyn, Dechtoń, Długoń, Guziewicz, Kurasz, Łychacz, Mazur, M.Mucha, A.Mucha, Pilch, Piróg, Raba, Sobolewski, Stokłosa, Walczak, Zarębiński

SPEC Stal Łańcut – trener: Kamil Drop
Balaweder, Cwynar, Drop,Kuca, Mach, Miś, Noga, Nowak, Paczocha, Skała, Szpindor, Szpytma, Walat, Wójcik,

Eurobus Przemyśl – trener: Robert Kurosz
Bawoł, Błaszczyk, Franków, Gaweł, Gawłowski, Gierczak, Ł.Głuszko, J.Głuszko, Gorczyca, Harłacz, Harłacz, Kazek,Kiełbowicz, Kilian, Kowal, Kurosz, Kuźma, Mikulec, Mikulec, Mikus, Modny, Pigan, Rączka, Rudnicki, Stopa, Valihura, Wanat, Weselak

W najbliższą niedziele obejrzymy dwa spotkania:

Eurobus Przemyśl – KS Zaczernie Futsal Team – niedziela 17:00

Do beniaminka wybiorą się podkarpackie wilki. Mecz zapowiada się dosyć ciekawie, oba zespoły miały szanse zapoznać się już podczas Pucharu Polski w Tryńczy, oglądając w starciu rywali. Niestety nie mieli przyjemności zagrać przeciwko sobie z powodu odpadnięcia drużyny Eurobus Przemyśl w półfinałach. Każdy zespół miał szansę się wzmocnić, do Eurobusu Przemyśl dołączyli zawodnicy Górala Tryńcza a szeregi KS Zaczernie Futsal Team zasiliło zaledwie parę osób.

Futsal Team Przeworsk – SPEC Stal Łańcut – niedziela 17:00

Zespół z Przworska gościć będzie u siebie beniaminka grupy łańcuckiej – SPEC Stal Łańcut. Jak dotąd żadna z drugo ligowych drużyn nie miała przyjemności zagrać z Łańcutem, więc nie wiadomo na co ich stać. Zaś drużyna z Przeworska wykorzystała szansę, że została jedynym zespołem futsalu w powiecie przeworskim i w tym sezonie dysponują ciekawą kadrą.

Pauzuje – Tech-Project Jarosław

Zapraszamy wszystkich sympatyków futsalu na spotkania 2 ligi PLF.

Nowy sezon, nowe drużyny i kolejna dawka emocji!


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij