2020-11-22 09:11:11

Siarka przegrała mecz z Chełmianką. Znowu czerwona kartka

W sobotnim spotkaniu III ligi grupy IV Siarka Tarnobrzeg rywalizowała na wyjeździe z Chełmianką Chełm. Spory wpływ na przebieg meczu miała czerwona kartka dla Mateusza Janeczko za faul bez piłki.

Ostatnia kolejka rundy jesiennej sezonu 2020/2021 w III lidze, grupie IV nie będzie dobrze wspominana przez zawodników Grzegorza Opalińskiego.

Siarka lepiej rozpoczęła to spotkanie od gospodarzy i zdobyła gola już w 10 minucie. Po precyzyjnym dośrodkowaniu Bartosza Sulkowskiego z rzutu rożnego piłkę głową do siatki skierował Dawid Bałdyga. Po chwili jednak za faul bez piłki przy linii bocznej boiska Mateusz Janeczko obejrzał czerwoną kartkę. Wydarzenie z 15 minuty mocno pokrzyżowało plany podkarpackiej drużynie, która od tego momentu straciła aż cztery bramki po błędach w obronie!

Bezlitośnie gole dla Chełmianki strzelali Hubert Kotowicz (dwa trafienia), a także Dawid Skoczylas i Alexei Prytuliak ( ci dwaj po jednym trafieniu). Mimo osłabienia Siarka Tarnobrzeg zdołała jeszcze strzelić drugą bramkę za sprawą Kamila Kargulewicza, ale spotkanie zakończyło się porażką podkarpackiej ekipy 2:4.

Bramki: Hubert Kotowicz 21, 68 Dawid Skoczylas 45, Ołeksij Prytulak 51 - Dawid Bałdyga 10, Kamil Kargulewicz 69.
Żółte kartki: Rogala.
Czerwone kartki: Janeczko (15).
Chełmianka: Szymkowiak - Wołos, Brzozowski (82. Grądz), Mazurek, Wawryszczuk, Wójcik, Skoczylas (70. Myśliwiecki), Prytuliak (89. Dąbrowski), Bonin, Maliszewski, Kotowicz.
Siarka: Kowal - Kowalik, Bierzało, Duda (71. Orzechowski), Sulkowski, Tabor (46. Józefiak), Kargulewicz (77. Wolski), Rogala, Mróz (63 Wdowiak), Janeczko, Bałdyga (57. Gajewski).