https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-22 10:57:00

Marcin Wołowiec: Przyjechaliśmy tutaj z myślą o tym, żeby przełamać tę naszą małą niemoc

fot. Stal Rzeszów
fot. Stal Rzeszów
Stal Rzeszów w sobotę przegrała na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście, jednak spadkowicz z Fortuna 1 ligi odpowiedział dwoma trafieniami. Zobaczcie jak to spotkanie ocenił szkoleniowiec biało-niebieskich.
 
-Ciężko po raz kolejny siadać na konferencji i nie mieć pocieszających informacji dla samych siebie i dla naszych kibiców. Przyjechaliśmy tutaj z myślą o tym, żeby przełamać tę naszą małą niemoc, która gdzieś tam nas dopadła w ostatnich dniach. Chcieliśmy tutaj wygrać, wszystko było przygotowane pod to, żeby powalczyć z zespołem Chojniczanki, zespołem klasowym, gdzie napewno my lubimy grać z takimi zespołami jak Chojniczanka i w zasadzie z planu na mecz i z naszych tygodniowych przygotowań wszystko się dobrze ułożyło - powiedział Marcin Wołowiec po meczu Chojniczanką Chojnice.
 
-Może nie był to jakiś piorunujący początek w naszym wykonaniu, ale konsekwentnie budowaliśmy swoje akcje i po jednej z takich wypracowanych rzeczy zdobyliśmy bramkę. Ona padła z karnego oczywiście, ale wcześniej było to wszystko fajnie zrobione. Niestety nie udało nam się dowieźć tego zwycięstwa do przerwy. Mieliśmy swoje właśnie sytuacje, nad czym bardzo ubolewamy, bo trzy wyśmienite kontry i tak na prawdę z wszystkich trzech powinny paść bramki. Nie wpada i dostajemy karnego z nie powiem czego. Ale jeżeli sędzia mówi do Jarka Fojuta, że gwizdnął jedenastkę na czuja, to dla mnie jest to katastrofa i szkoda się na ten temat wypowiadać – dodał trener Stali Rzeszów.
 
-Wychodzimy na drugą połowę, mało odpowiedzialne zachowanie Wiktora Kłosa, strata piłki, kontratak, jeden z takich jakie my wyprowadzaliśmy, doskonale wykończonych przez gospodarzy. Dalej widzieliście Państwo. Kto oglądał, ten widział, że Stal Rzeszów rzuciła się do ataków. Oczywiście, spodziewaliśmy się tego, że możemy dostać z kontry znowu, ale chcieliśmy chociaż wywalczyć ten remis. Mieliśmy swoje sytuacje, dużo kontrowersji w polu karnym gospodarzy, ale nie wystarczyło nam dzisiaj. Jesteśmy bardzo mocno rozgoryczeni i bardzo mocno zawiedzeni tym, że nie zdobyliśmy punktów. Gospodarzom gratuluję zwycięstwa, a my powoli zbieramy się do tego, żeby przygotować się do meczu w Ostródzie i tam powalczyć o 3 punkty, bo tego nam potrzeba jak tlenu -zakończył.
 
Pełny zapis konferencji prasowej po meczu Chojniczanki Chojnice ze Stalą Rzeszów, jest dostępny poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

Gość 2020-11-22 12:00:31 20 6

Rozgoryczeni to jesteśmy My kibice że takie coś musimy oglądać. Panie Kalisz potrzebne są zmiany i to już z tym trenerem i pseudo grajkamki daleko nie zajedziemy.

Gość 2020-11-22 12:00:31 20 6

Rozgoryczeni to jesteśmy My kibice że takie coś musimy oglądać. Panie Kalisz potrzebne są zmiany i to już z tym trenerem i pseudo grajkamki daleko nie zajedziemy.

Śmk 2020-11-22 12:48:49 10 14

Po co się podszywasz żałosny parrchu? Zajmij się swoim śmiesznym koszerrnym klubikiem, bo na razie to bijecie rekordy nieudolności w I lidze. Wyżej gracie i huia z tego macie. Zaraz Sandecja was przegoni i skończy się piękny sen o potędze na Wysrańskiego.

Haha 2020-11-22 13:07:24 7 4

ZKS 1944

Omtur 2020-11-23 08:08:41 3 3

Przecież to ty błaźnie bez Resovii nie możesz żyć

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij