http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-11-22 14:25:00

2 liga: Motor Lublin - Hutnik Kraków [TRANSMISJA NA ŻYWO]

fot. Motor Lublin
fot. Motor Lublin
Zapraszamy na transmisję z meczu pomiędzy Motorem Lublin a Hutnikiem Kraków w ramach 14. kolejki 2 ligi. Początek spotkania o godz. 19.
 
Już dziś o godz. 19, piłkarze Motoru Lublin zagrają u siebie z Hutnikiem Kraków. Spotkanie odbędzie się w ramach 14. kolejki o mistrzostwo 2 ligi w sezonie 2020/2021. Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie, bowiem ma wiele pod tekstów. Wielu pamięta, to co się działo jeszcze kilka miesięcy temu. Zapowiedź dzisiejszej potyczki możecie przeczytać TUTAJ.
 
Lepsze humory przed pierwszym gwizdkiem ma ekipa Mirosława Hajdo, która w środę odrabiała zaległości i wygrała u siebie z Bytovią Bytów. Zespół z Nowej Huty natomiast na tygodniu przygotowywał się do meczu z Lubllinie. Hutnik jednak ma nienajlepsze nastroje, bowiem tydzień temu przegrał u siebie z Wigrami Suwałki.
  
Dzisiejsze spotkanie odebędzie się bez udziału publiczości, ale nie martwcie się. Mecz można oglądać na żywo w telewizji oraz internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna na kanale TVP Sport oraz stronie sport.tvp.pl. Jej początek zaplanowano na godzinę 19:00 i aby ją obejrzeć, wystarczy kliknąć na zdjęcie.
 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij