https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-23 10:19:00

Magdalena Hawryła: Mam nadzieję, że niedługo kibice wrócą na hale

Magdalena Hawryła żałuje, że nie ma kibiców na trybunach. (fot. Pałac Bydgoszcz)
Magdalena Hawryła żałuje, że nie ma kibiców na trybunach. (fot. Pałac Bydgoszcz)
Developres SkyRes Rzeszów pokonał Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz 3-1. Zobaczcie co po meczu powiedziała Magdalena Hawryła, która przed sezonem przeniosła się z Rzeszowa do Bydgoszczy.
 
- Do każdego meczu podchodzę tak samo. Na pewno były jakieś dodatkowe emocje, bo fajnie było zobaczyć dziewczyny i sztab. Współpracowałam z nimi długo, więc to było fajne. Natomiast jeśli chodzi o sam mecz to walczyłyśmy. Trochę nam zabrakło w ostatnim secie, bo dziewczyny z Rzeszowa miały większą przewagę. Jesteśmy zadowolone z drugiego seta, niewiele nam zabrakło w pierwszym i trzecim - powiedziała po meczu Magdalena Hawryła, siatkarka Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz.
 
- Pozdrawiam wszystkich kibiców z Rzeszowa, bo bardzo miło ich wspominam. Mam nadzieję, że niedługo kibice wrócą na halę, bo brakuje ich na trybunach. Na każdej hali jest cisza na meczu, nie jesteśmy do tego przyzwyczajone. Powoli się z tym oswajamy, ale chcemy żeby to się zmieniło. Kibice dodają bardzo dużo emocji - zakończyła była siatkarka Developresu SkyRes Rzeszów.
 
cała wypowiedź Magdaleny Hawryły dostępna poniżej 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij