2020-11-23 12:36:00

Klasa O Krosno: Pewna wygrana Arłamowa Ustrzyki Dolne na zakończenie rundy [Podsumowanie 19. kolejki]

Zakończyła się runda jesienna w krośnieńskiej okręgówce. Tam przewodzi ekipa z Ustrzyk Dolnych, która aktualnie ma aż dziewięć punktów przewagi nad drugim Cosmosem. Sprawdźcie co jeszcze działo się w minionej kolejce.

Arłamów Ustrzyki Dolne bez większych problemów pokonał zespół Grabowianki Grabówka. Zespół dowodzony przez Wojciecha Koguta, do przerwy prowadził 2-0, a dublet na swoim koncie zapisał Radosław Macnar. Wynik po zmianie stron, ustalił Mateusz Kuzio. Komplet punktów na swoim koncie, zapisał także Cosmos Nowotaniec, który wygrał na wyjeżdzie z Brzozovią Brzozów po bramkach Martina Geci i Piotra Gomółki.

Niespodziankę sprawiła Nafta Jedlicze, która okazała się lepsza w pojedynku z Zamczyskiem Odrzykoń. Wynik otworzył Jakub Krawczyk, a ustalił go Bartosz Klich. Start Rymanów ugrał oczko w wyjazdowym starciu z Tempem Nienaszów. Bramki w tym meczu, padły po zmianie stron. W 51. minucie prowadzenie ekipie gości dał Seweryn Zajdel. Tempo wyrównało sześć minut później, a gola zdobył Grzegorz Munia, który tym samym ustalił końcowy rezultat tego spotkania.

Rundę jesienną, udanie zakończyła Ostoja Kołaczyce, która w gościach pokonała Przełęcz Dukla, a jedynego gola zdobył Mateusz Biernacki w doliczonym czasie gry. Skromną wygraną odnotowała także Szarotka Uherce, które okazała się lepsza od Iskry Przysietnica. Komplet oczek ugrał także Przełom Besko, który odniósł zwycięstwo nad Orłem Faliszówka.

1-0 Radosław Macnar (32)
2-0 Radosław Macnar (36-rzut karny)
3-0 Mateusz Kuzio (48)