https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-23 15:27:00

Arłamów Ustrzyki Dolne zagra z KTS-em Weszło w meczu towarzyskim

fot. Konrad Kwolek
fot. Konrad Kwolek
W wielu ligach runda jesienna dobiegła końca, bądź rozgrywane są jeszcze ostatnie kolejki lub zaległe mecze. Lider krośnieńskiej okręgówki w najbliższą środę zmierzy się z liderem A klasy z Mazowsza.
 
Jak poinformował na twitterze Krzysztof Stanowski, w najbliższą środę odbędzie się wyjątkowy mecz towarzyski. Naprzeciw siebie staną mistrz krośnieńskiej okręgówki Arłamów Ustrzyki Dolne oraz mistrz warszawskiej A klasy KTS Weszło Warszawa. Zapowiada się więc bardzo ciekawe spotkanie, bowiem obie drużyny nie zaznały w trwających rozgrywkach goryczy porażki.
 
Ekipa dowodzona przez Wojciecha Koguta, ligową jesień zakończyła wczoraj, z przewagą dziewięciu punktów nad drugim Cosmosem Nowotaniec. Drużyna Arłamowa w meczu 19. kolejki o mistrzostwo klasy O Krosno, pokonała Grabowiankę Grabówka 3-0. Dublet na swoim koncie, zapisał doskonale znany z podkarpackich boisk Radosław Macnar, a ponadto gola zdobył także Mateusz Kuzio.
 
Zespół z Ustrzyk Dolnych, w trwających rozgrywkach nie doznał ani jednej porażki. W lidze Arłamów wygrał 17 razy, a dwukrotnie musiał pójść na kompromis. Rywal z Warszawy także nie dał się pokonać, Jego bilans w lidze to 11 zwycięstw oraz 1 remis. Bedzie więc okazja sprawdzić, która liga jest mocniejsza oraz kto na ten moment jest lepszy. Czy ekipa aspirująca do gry w 4 lidze podkarpackiej, czy zespół celujący w awans do warszawskiej okręgówki.
 
KTS Weszło już jutro rozpocznie zimowisko w hotelu Arłamów, którego częścią będzie sparing z liderem krośnieńskiej okręówki. Spotkanie odbędzie się bez udziału publiki, natomiast zostanie przeprowadzona transmisja na kanale Hotelu Arłamów oraz WeszłoTV. Mecz skomentują Kamil Gapiński oraz Wojciech Kowalczyk, a pierwszy gwizdek zabrzmi punktualnie o godzinie 18:00.
 
Poniżej prezentujemy plakat promujący to wydarzenie.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Tako 2020-11-24 21:28:20 1 0

Great

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij