https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-23 14:59:00

Odrobili zaległości w klasie O Jarosław! Wygrana Sanoczanki Święta i podział punktów w Lesznie

Mamy już komplet wyników w jarosławskiej okręgówce. W niedzielę zostały rozergane dwa zaległe mecze. Sanoczanka pewnie pewnie pokonała ekipę z Zarzecza, zaś w Lesznie następił podział punktów. Sprawdźcie co jeszcze działo się w rundzie jesiennej.
 
Sanoczanka Święte na zakończenie piłkarskiej jesieni wygrała z Zorzą Zarzecze, w zaległym meczu 15. kolejki jarosławskiej okręgówki. Wynik spotkanie w 9. minucie otworzył Albert Zarębiński. Radość ekipy z Świętego nie trwała jednak zbyt długo, bowiem 120 sekund później wyrównał Maciej Mikołajek. Gospodarze zamierzali się tym przejmować i jedenaście minut później odzyskali prowadzenie, za sprawą Mariusza Lacha.
 
Kolejne gole w tym meczu, padły dopiero po przerwie. Najpierw trzecią bramkę dla Sanoczanki zdobył Tomasz Kisielewicz w 70. minucie, a wynik samobójczym trafieniem, ustalił kwadrans później Kamil Kudła. W tym samym czasie, Fenix Leszno zremisował z Czuwajem Przemyśl. Wynik otworzył tuż po zmianie stron Jakub Głuszko. "Harcerzyki" nie zamierzały tak tego zostawiać i czym prędzej ryszli do odrabiania strat. To udało im się na dwanaście minut przed końcem, a piłkę w siatce umieścił Mateusz Świst.
 
Oba wyniki nie zmieniły jednak za wiele w ligowej tabeli. Fenix dzięki remisowi, awansował z czternastej na trzynastą pozycję. Lokaty Czuwaju, Sanoczanki oraz Zorzy nie uległy zmianie. Mistrzem jesieni został LKS Skołoszów, który zimę spędzi z 5-punktową przewagą nad drugim Płomieniem Morawsko. Ligowe podium zamyka MKS Kańczuga, a tuż za nią uplasował się MKS Radymno.
 
 
1-0 Albert Zarębiński (9)
1-1 Maciej Mikołajek (11)
2-1 Mariusz Lach (22)
3-1 Tomasz Kisielewicz (70)
4-1 Kamil Kudła (85-samobójcza)
 

Tabela klasy O Jarosław:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Kibic 2020-11-24 00:46:21 2 0

Przewaga Skołoszowa jest 5 punktowa zaś na drugim miejscu jest ekipa z Kańczuga Morawsko jeśli się nie mylę ma 41 pkt za walkower w meczu pierwszej kolejki aktualna tabela na Łączy nas piłka

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij