https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-23 13:36:00

Włókniarz Rakszawa wygrał z Sokołem Sokołów Małopolski i wskoczył na podium

fot. Włókniarz Rakszawa
fot. Włókniarz Rakszawa
Ekipa z Rakszawy zakończyła odrabianie zaległości, a to oznacza że mamy już komplet wyników w rzeszowskiej okręgówce. Mistrzem jesieni jest Strug, zaś Włókniarz wskoczył na podium. Łapcie nasze podsumowanie rundy.
 
Mimo że piłkarska jesień w rzeszowskiej okręgówce zakończyła się 11 listopada, to Włókniarz Rakszawa miał jeszcze kilka zaległości do odrobienia. Oznaczało to, że Strug Tyczyn mimo wygranej w ostatniej kolejce, nie był pewny mistrzostwa jesieni, bowiem musiał czekać na rozstrzygnięcia ekipy dowodzonej przez Krystiana Halejcio.
 
W pierwszym meczu, ekipa z Rakszawy musiała uznać wyższosć Sawy Sonina, a to oznaczało, że Włókniarz już nie dogoni Strugu. Nie oznaczało to jednak końca emocji, bowiem w przypadku wygranej z Sokołem Sokołów Małopolski, beniaminek rzeszowskiej okręgówki mógł wskoczyć na podium. To się udało, a biało-niebiescy do przerwy prowadzili 0-2, po bramkach Łukasza Bursztyki.
 
Ekipę z Sokołowa Małopolskiego stać było jedynie na honotowe trafienie, a to padło łupem Huberta Serwatki. Włókniarz dzięki wygranej uplasował się na trzecim miejscu i zrównał się z drugą SPEC Stalą Łańcut. Strata do ekipy z Tyczyna wynosi zaledwie oczko, wobec czego zapowiada się bardzo ciekawa zima w Rakszawie.
 
Wygrana beniaminka sprawiła, że z miejscem na podium pożegnała się Błażowianka Błażowa. Ścisk w czołówce tabeli jest ogromny, wobec czego walka o awans do 4 ligi podkarpackiej zapowiada się bardzo ciekawie. Minionej rundy miło wspominać nie będzie z pewnością Bratek Brakowice, który zamyka ligową tabelę z zerowym dorobkiem punktowym.
 
 
0-1 Łukasz Bursztyka (10)
0-2 Łukasz Bursztyka (35)
1-2 Hubert Serwatka (65)
 

Tabela klasy O Rzeszów:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Vasyl 2020-11-23 20:11:29 3 0

Brawo Łukasz Bursztyka

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij