2020-11-23 12:07:00

Klasa O Stalowa Wola: Unia Nowa Sarzyna i Sokół Kamień na prowadzeniu. Za nimi Stal Gorzyce [Podsumowanie 19. kolejki]

Za nami runda jesienna w stalowowolskiej okregówce. Na czele uplasowały się zespoły z Nowej Sarzyny oraz Kamienia. Podium zamyka ekipa z Gorzyc, która traci dwa oczka do wspomnianej dwójki. Sprawdźcie co jeszcze się działo.

Unia Nowa Sarzyna z przytupem zakończyła piłkarską jesień i rozbiła na wyjeździe Bukową Jastkowice. Wynik już w 6. minucie otworzył Artur Łuczak. Ten sam zawodnik niespełna dwadzieścia minut później miał na swoim koncie dublet. W pierwszej odsłonie odnotowano jeszcze dwa trafienia, autorstwa Krystiana Błajdy oraz Marcina Pieroga. Po zmianie stron padły jeszcze dwie bramki, a na listę strzelców wpisali się Błajda oraz Patryk Wiatr.

Rundę jesienną, udanie zakończył także Sokół Kamień, który wygrał z Sokołem Sokolniki. Dublet na swoim koncie zapisał Bartosz Horajecki, były piłkarz Stali Stalowa Wola, a ponadto do siatki trafił także Kamil Kobylarz. Stal Gorzyce bez większych problemów pokonała Słowianina Grębów. Wynik sobotniej potyczki otworzył grający trener miejscowych, a mianowicie Przemysław Winiarski. Po chwili było już 2-0, a samobójcze trafienie zanotował Mateusz Majka.

Stal w pierwszej odsłonie strzeliła jeszcze jednego gola, a jego autorem był Grzegorz Szymanek. Snajper ekipy z Gorzyc w sumie zdobył jeszcze dwie bramki, a te padły już w drugiej części gry. Słowianin odpowiedział trafieniem Alberta Dziury w 55. minucie. Rezerwy Siarki Tarnobrzeg skromnie pokonały Podlesiankę Kamień. Drugi garnitur trzecioligowca na prowadzenie wyszedł dopiero w samej końcówce, a piłkę w siatce umieścił Arkadiusz Gajewski.

0-1 Artur Łuczak (6)
0-2 Artur Łuczak (24)
0-3 Krystian Błajda (26)
0-4 Marcin Pieróg (33)
0-5 Krystian Błajda (50)
0-6 Patryk Wiatr (53)