https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-22 19:11:31

Bardzo słaby mecz Asseco Resovii i dotkliwa porażka z Treflem Gdańsk

fot. Asseco Resovia
fot. Asseco Resovia
To nie był dobry mecz siatkarzy Asseco Resovii, którzy przegrali 0:3 na wyjeździe z Treflem Gdańsk i do Rzeszowa wrócą z zerowym dorobkiem punktowym.
 
Pierwsza partia przebiegała pod dyktando ekipy Trefla Gdańsk, która była dzisiaj bardzo dobrze dysponowana. Świetna funkcjonowała u nich zagrywka, a nieskuteczność w ataku rzeszowian z pewnością im nie pomagała w gonieniu wyniku. Ostatecznie pierwsza partia zakończyła się wygraną gospodarzy 25:18.
 
Drugi set już był bardziej wyrównany, w wykonaniu Resovii o wiele lepszy, ale ostatecznie znów podopieczni Alberto Giulianiego musili uznać wyższość gdańszczan. Walka na przewagi zakończyła się sukcesem Trefla i po dwóch partiach było już 2:0.
 
Decydująca odsłona wyglądała podobnie jak pierwsza, bo nie było w niej wiele emocji. Siatkarze Michała Winiarskiego od początku do końca kontrolowali grę i pewnie wygrali 25:20. Tym samym dopisali cenne trzy punkty do ligowej tabeli.
 

Trefl Gdańsk 3:0 Asseco Resovia

(25:18, 26:24, 25:20)

 

MVP: Marcin Janusz


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij