http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-11-22 17:25:00

Develeopres SkyRes Rzeszów pokonał u siebie Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz

fot. Patryk Górecki
fot. Patryk Górecki
Populanrne "Rysice" nie zatrzymują się i wciąż są niepokonane w rozgrywkacg Tauron Ligi. Dziś obyło się bez strat, a z kwitkiem został odesłany zespół z Bydgoszczy.
 
Developres SkyRes Rzeszów po wygranej nad E.Leclerc Moya Radomką Radom, chicał pójśc za ciosem i tym razem ugrać komplet oczek. Na drodze "Rysic" stanął zespół Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz, który liczył na sprawienie niespodzianki. Zapowiadało się więc ciekawe spotkanie.
 
Pierwszy set był bardzo zacięty, a jako pierwsze, prowadzenie objęły podopieczne Stephana Antigi. Z czasem jednak, rolę się odwróciły i to zespół z województwa kujawsko-pomorskiego wygrywał. Nudy nie było, jednak w końcówce seta to rzeszowianki mocniej przycisnęły i ostatecznie wygrały 25-19.
 
Przyjezdne nie zamierząły tak tego zostawiać i czym prędzej ruszyły do ataku. Minimalnie prowadził zespół z Rzeszowa, jednak wraz z upływającym czasem, do głosu doszła ekipa z Bydgoszczy. Ta, bardzo dobrze zagrała w końcówce drugiego seta i wygrała go w stosunku 21-25. Na tablicy wyników widniało więc 1-1 w setach.
 
Emocni na Hali Podpromie nie brakowało, jednak rzeszowianki kontrolowały wynik. Mecz był bardzo zacięty i gdy na tablicy wyników było 15-15 w trzecim secie, to gospodynie się zmobilizowały i szybko odskoczyły drużynie Pałacu. Bydgoszczanki próbowały jeszcze nawiązać walkę, jednak było to za mało i w setach było 2-1.
 
Podopieczne Stephana Antigi chciały w czwartym secie postawić przysłowiową kropkę. Przyjezdne tanio punktów oddawać nie zamierzały i bój był do pewnego momentu wyrównany. Popularne "Rysice" jednak włączyły piąty bieg i dość wyraźnie odjęchały drużynie z województwa kujawsko-pomorskiego. Zespół gości starał się jeszcze nawiązać walkę, ale do Bydgoszczy wróci bez punktów.
 
Developres SkyRes Rzeszów - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz 3-1 (25-19, 21-25, 25-19, 25-16)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2020-11-23 03:34:59 0 0

Niech się już skończy ta pandemia to może pójdę pierwszy raz w życiu na mecz siatkówki popatrzeć na dziewczyny xD bo przecież nie na siatkówkę, bo się nie interesuje zbytnio :D

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij