https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2020-11-22 13:31:00

Jaromir Wieprzęć: Dziś poprzeczka była wyżej postawiona, bo przeciwnik postawił wysokie wymagania

fot. Stal Stalowa Wola PSA
fot. Stal Stalowa Wola PSA
Stal Stalowa Wola w sobotnie popołudnie pokonała Podhale Nowy Targ. Oba zespoły stworzyły bardzo ciekawe widowisko, jednak komplet punktów powędrował do gospodarzy. Zobaczcie jak to spotkanie, podsumował szkoleniowiec zielono-czarnych.
 
-Cieszy zwycięstwo. Trudny przeciwnik, trudny mecz do rozegrania, ale trzeba chłopaków pochwalić za cierpliwość w tym meczu, szczególnie w drugiej połowie. Tak jak mówiłem na samym początku, dziś poprzeczka była wyżej postawiona, bo przeciwnik postawił wysokie wymagania. Dobrze przesuwał, dobrze ustawiony przeciwnik na boisku, wiedział co miał robić. Fajnie, bo przeciwnik, który próbował grać w piłkę, a więc to samo co my, staramy się wpajać zawodnikom, co staramy się robić na treningach i potem przekładać to na mecz. Tak samo grało dzisiaj Podhale - powiedział Jaromir Wieprzęć po meczu z Podhalem Nowy Targ,
 
-Po każdym meczu, będziemy się starać, żeby tych wszystkich młodych chłopaków mobilzować do ciężkiej pracy, to raz. Dwa, dzisiaj nie było okazji żeby Mateusza wpuścić na boisko, ale będą ci młodzi chłopcy wykorzystywani i będą dostawać swoje szanse - dodał trener Stali Stalowa Wola.
 
-Zawodnicy wykończyli akcję całego zespołu. Na bramkę pracuję cały zespół i trzeba chwalić cały zespół. Ktoś tą bramkę musi strzelić, ale wypracowuje i pracował na tą bramkę cały zespół - kontynuował.
 
Pełny zapis konferencji prasowej, po meczu Stali Stalowa Wola z Podhalem Nowy Targ, dostępny jest poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij