https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-22 10:14:00

Hit w stolicy Pomorza! Asseco Resovia Rzeszów gra z Treflem Gdańsk

fot. Patryk Górecki
fot. Patryk Górecki
Już dziś zostanie rozegrany hit Plus Ligi, a konkretnie naprzeciw siebie staną ekipy z Rzeszowa i Gdańska. Kto okaże się lepszy i wygra?
 
Dzisiejsze starcie Trefla Gdańsk z Asseco Resovią Rzeszów zapowiada się pasjonująco, bowiem mierzą się czołowe ekipy Plus Ligi. Ekipa z Pomorza ma za sobą cztery wygrane z rzędu, wobec czego jej humory są wręcz doskonałe. Co innego w zespole z Podkarpacia, który we wtorek musiał uznać wyższość Ślepska Malow Suwałki.
 
Wyżej w tabeli na ten moment są gospodarze, którzy po jedenastu rozegranych meczach zajmują czwartą pozycję w lidze. Rzeszowianie zaś plasują się na ósmym miejscu, jednak dotychczas rozegrali zaledwie siedem spotkań. Warto wspomnieć, że w trwającym sezonie, ekipa z Gdańska miała już okazję gościć w stolicy Podkarpacia, jednak mecz został przełożony.
 
Spotkanie zapowiada się więc bardzo ciekawie, a obie ekipy z pewnością liczą na zwycięstwo. Starcie zostało zaplanowane na godzinę 17:30, a odbędzie się ono na Ergo Arenie. Mecz zostanie rozegrany bez udziału publiczności, jednak kibice chcący obejrzeć potyczkę, będą mieli taką możliwość. Transmisję przeprowadzi Polsat Sport. Poniżej prezentujemy przewidywany skład Asseco Resovii na to spotkanie.
 
Asseco Resovia Rzeszów: Krulicki, Cebulj, Butryn, Tammemaa, Taht, Drzyzga

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

ty 2020-11-23 10:35:05 0 0

po co to

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij