https://www.dikyspray.pl/


2020-11-23 18:02:00

Plan sparingów Izolatora Boguchwała [Zima 2021]

fot. Robert Skalski Fotografia
fot. Robert Skalski Fotografia
Znany już jest plan przygotowań "Izolacji" do rundy wiosennej. Bartosz Zołotar nie zamierza oszczędzać swoich piłkarzy, przed którymi sporo grania.
 
Wicelider 4 ligi podkarpackiej aktualnie trenuje indywidualnie, jednak działacze Izolatora Boguchwała już myślą o przygotowaniach do piłkarskiej wiosny. Popularna "Izolacja" opublikowała plan przygotowań, w którym znajduje się aż 9 meczów kontrolnych. Oznacza to, że Bartosz Zołotar nie zamierza oszczędzać swoich podopiecznych.
 
Zespół z Boguchwały do treningów wróci już 12 stycznia, a pierwszą grę kontrolną rozegra w ostatni weekend tego miesiąca. Wtedy to, biało-zieloni zmierzą się z Czarnymi Połaniec, a więc z czołową drużyną 4 ligi świętokrzyskiej. Ponadto w planie gier kontrolnych, zaplanowano także potyczki z Texom Sokołem Sieniawa, Wólczanką Wólka Pełkińska czy z rezerwami Stali Mielec.
 
Sparingowy maraton, zakończy mecz z wiceliderem rzeszowskiej okręgówki, a mianowicie SPEC Stalą Łańcut. Ten odbędzie się 13 marca. Dwa tygodnie później zaś, planowana jest inauguracja piłkarskiej wiosny, podczas której, zespół z Boguchwały powalczy o awans do 3 ligi gr. IV. Przypomnijmy, Izolator w rundzie jesiennej zajął drugie miejsce, a to oznacza, że trafił do "czołowej" ósemki.
 
Plan przygotowań Izolatora Boguchwała (zima 2021)
 
12.01 - pierwszy trening
30.01 - sparing z Czarnymi Połaniec
6.02 - sparing z Sokołem Kolbuszowa Dolna
9.02 - sparing z Texom Sokołem Sieniawa
13.02 - sparing z Wólczanką Wólka Pełkińska
20.02 - sparing ze Stalą II Mielec
24.02 - sparing z Resovią II
27.02 - sparing z Orłem Przeworsk
6.03 - sparing z Unią Tarnów
13.03 - sparing z SPEC Stalą Łańcut
27/28.03 - inauguracja rundy wiosennej

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij