2020-11-24 10:37:00

Bartłomiej Ciepiela, były piłkarz Stali Stalowa Wola, zgłoszony przez Legię Warszawa

Młody pomocnik urodzony w Tarnowie został zgłoszony przez mistrza Polski do rozgrywek PKO Ekstraklasy. Wychowanek "Morsów" w poprzednim sezonie grał w "Stalówce"
 
Bartłomiej Ciepiela, który w poprzednim sezonie występował w Stali Stalowa Wola, został zgłoszony przez Legię Warszawa do rozgrywek PKO Ekstraklasy. 19-letni pomocnik urodzony w Tarnowie, w trwających rozgrywakach występował dotychczas w trzecioligowych rezerwach. Zawodnik rozgrał w nich osiem spotkań, a na murawie spędził 404 minuty.
 
Były już zawodnik klubu z ulicy Hutniczej 10A pierwsze kroki w piłkarskim rzemiośle stawiał w Igloopolu Dębica. W ekipie "Morsów" występował do końca sezonu 2015/16. Następnie trafił ekipy "Wojskowych", gdzie najpierw grał w juniorach, a następnie w drugiej drużynie. W poprzednim sezonie w barwach "Stalówki" zanotował 27 spotkań ligowych, w których zdobył trzy bramki.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij