https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-24 10:43:19

ORLEN Upstream SRS Przemyśl lepszy od SMS-u ZPRP Kielce

38:32 - takim wynikiem zakończył się sobotni mecz, pomiędzy ORLEN Upstream SRS Przemyśl a SMS ZPRP Kielce.
 
Końcowy rezultat może wprowadzać nieco w błąd osoby które nie oglądały bezpośredniej transmisji. Zwycięstwo nie przyszło łatwo przemyskim Gladiatorom a przez zdecydowaną większość meczu, na parkiecie trwał wyrównany bój. Młodzież z Kielc zostawiła po sobie znakomite wrażenie a swoją grą potwierdziła, że w tym sezonie będzie niezwykle groźna dla swoich przeciwników.
 
Do 48. minuty podopieczni trenera Mariusza Jurasika prezentowali się wybornie. Grali szybko, odważnie a przede wszystkim skutecznie. Fantastyczne zawody rozgrywał niezwykle utalentowany Jakub Będzikowski, który w 43. minucie. miał na swoim koncie już 12 trafień.
 
Trzeba jednak uczciwie przyznać, że przemyscy szczypiorniści, swoją grą w defensywie nie utrudniali zbytnio życia swoim przeciwnikom. Przełom nastąpił nieco ponad 10 minut przed końcem meczu. Zawodnicy ORLEN Upstream SRS Przemyśl bezlitośnie wykorzystali grę w podwójnej przewadze. Zagrali jak nauczyciele dający lekcję swoim uczniom. W ciągu 4 minut zdobyli 5 bramek nie tracąc żadnej, czym odarli ambitnych, kieleckich licealistów z marzeń o zdobyczy punktowej.
 
Podsumowując - nie były to jeszcze takie zawody w wykonaniu przemyskich Gladiatorów, na jakie ich stać. Widać jednak, że kryzys formy to już chyba przeszłość. Bardzo cieszy fakt, że przerwana została seria domowych porażek i 3 punkty zostały w Twierdzy Przemyśl.
 
Prawdziwy test aktualnej dyspozycji nastąpi już w kolejną sobotę. Zawodnicy ORLEN Upstream SRS Przemyśl rozegrają wyjazdowy mecz z MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie. W przypadku zwycięstwa, przemyski Zespół co najmniej przez tydzień będzie liderem pierwszoligowych zmagań.

ORLEN Upstream SRS Przemyśl - SMS ZPRP Kielce 38:32 (20:21)

ORLEN Upstream SRS Przemyśl: Szczepaniec, Sar, Iwasieczko – Kielar 1, Starzecki 1, Stołowski 7, Kubik 0, M. Nowak 3, Walczyk 0, Drozdalski 4, M. Kroczek 5, Światłowski 4, Maciej Kubisztal 2, Kulka 10, Michał Kubisztal 0, A. Nowak 1.
 
SMS ZPRP Kielce: Poźniak, Jastrzębski – Kosiba 3, Pacuła 0, Węgielewski 0, Bykowski 2, Smulski 1, Głuszczenko 0, Kapela 0, Graczyk 2, Ruhnke 6, Rosowski 1, Domagała 4, Będzikowski 13.
Sędziowali: Jakub Czochra (Zwierzyniec) i Michał Szpinda (Zamość).
 
Kary: ORLEN Upstream SRS – 16 min; SMS ZPRP Kielce – 10 min.
Czerwone kartki: Maciej Kubisztal (57. – gradacja kar) oraz Graczyk (47. – gradacja kar).
Mecz bez udziału publiczności.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij