https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-24 19:44:00

Plan sparingów Wólczanki Wólka Pełkińska [Zima 2021]

fot. Patryk Górecki
fot. Patryk Górecki
Znany już jest plan przygotowań ekipy z Wólki Pełkińskiej do rundy wiosennej. Daniel Myślwiec zaplanował swoim piłkarzom siedem gier kontrolnych.
 
Wólcznka Wólka Pełkińska, która rywalizuje aktualnie w 3 lidze gr. IV, opublikowała plan przygotowań do rundy wiosennej. Jak czytamy na oficjalnym fanpage'u, podopieczni Daniela Myśliwca w zimie rozegrają siedem gier kontrolnych. Pierwszy sparing odbędzie się już 16 stycznia, a rywalem czarno-czerwonych będzie drugoligowa Skra Częstochowa.
 
Trzecioligowiec z Wólki Pełkińskiej w planach ma także starcia z innymi drugioligowcami, a mianowicie ze Stalą Rzeszów oraz Motorem Lublin. Nie zabraknie także spotkań z ligowymi rywalami, a mianowicie z Wisłoką Dębica oraz KS-em Wiązownica, który zakończy maraton sparingowy. Mecz ten zostanie rozegrany 20 lutego.
 
Plan sparingów Wólczanki Wólka Pełkińska (zima 2021)
 
16.01 - sparing ze Skrą Częstochowa
23.01 - sparing z Motorem Lublin
30.01 - sparing ze Stalą Rzeszów
6.02 - sparing z Wisłoką Dębica
13.02 - sparing z Wieczystą Kraków
13.02 - sparing z Izolatorem Boguchwała
20.02 - sparing z KS-em Wiązownica

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij