https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-25 16:24:00

Suzuki 1 Liga: Miasto Szkła Krosno - GKS Tychy [TRANSMISJA NA ŻYWO]

fot. Dariusz Błażejowski/Miasto Szkła Krosno
fot. Dariusz Błażejowski/Miasto Szkła Krosno
Transmisja na żywo z zaległego meczu 5. kolejki Suzuki 1 ligi mężczyzn pomiędzy Miastem Szkła Krosno a GKS-em Tychy jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Już dziś o godzinie 17:30 koszykarze Miasta Szkła Krosno zagrają u siebie z GKS-em Tychy w zaległym meczu 5. kolejki rozgrywek o mistrzostwo Suzuki 1 ligi mężczyzn w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna za darmo na platformie TVCOM.
 
Podopieczni Marcina Radomskiego w sobotę przegrali z Dzikami Wrszawa, wobec czego dziś z pewnością będą chcieli się przełamać. Tyszanie także nie mają najlpeszych humorów, wobec czego można spodziewać sięc ciekawego starcia. Spotkanie przeciwko drużynie z Tychów możecie oglądać na żywo w internecie. Transmisja jest darmowa, a odnośnik do niej, znajduje się poniżej. 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij