https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-25 21:49:00

Raport medyczny Stali Rzeszów. Odnotowano pozytywne przypadki

fot. Stal Rzeszów
fot. Stal Rzeszów
Nasz jedyny drugoligowiec opublikował za pośrednictwe oficjalnego serwisu interenetowego raport medyczny. Przeprowadzone badania dały pozytywne wyniki.
 
Stal Rzeszów za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej opublikowała raport medyczny. Jak czytamy, we wtorek 24 listopada wśród zawodników oraz sztabu pierwszej drużyny zostały przeprowadzone testy, po tym jak u dwóch piłkarzy pojawiły się objawy. Trzy próbki dały wynik pozytywny, wobec czego drużyna do meczu z Sokołem Ostróda aktualnie przygotowuje się indywidualnie. 
 
W przypadku ewentualnej zmiany terminu tego spotkania, wystosowany zostanie oficjalny komunikat. Klub z ulicy Hetmańskiej 69 niezwłocznie wdrożył wszystkie niezbędne procedury, a zawodnicy z wynikiem pozytywnym zostali objęci izolacją i przebywają w swoich domach bez kontaktu z pozostałą częścią drużyny.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Śmk 2020-11-26 11:18:21 4 8

Przynajmniej wiadomo skąd się wzięła słabsza forma w ostatnich meczach. W drugiej połowie z Chójniczanką niektórzy piłkarze dosłownie oddychali rękawami i biegli jak żółwie. Przejdziemy to dziadostwo wspólnie i wrócimy silniejsi. Mam nadzieję, że regeneracja i głód piłki poniosą biało-niebieską Dumę Rzeszowa do wygranej. Pytanie czy zdążymy jeszcze cokolwiek zagrać w tym roku? Taka Pogoń Szczecin potrzebowała miesiąca, aby wrócić z kwarantanny.

Paweł 2020-11-26 11:57:28 4 1

@Śmk, a w Motorze nie było tylko 7 dni?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij