https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-25 16:03:00

Mecz towarzyski: Arłamów Ustrzyki Dolne - KTS Weszło [TRANSMISJA NA ŻYWO]

fot. Konrad Kwolek
fot. Konrad Kwolek
Transmisja na żywo z meczu towarzyskiego pomiędzy Arłamowem Ustrzyki Dolne a KTS-em Weszło jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Już dziś punktualnie o 18:00, zostanie rozegrany mecz towarzyski. Lider klasy O Krosno, Arłamów Ustrzyki Dolne zagra z KTS-em Weszło, które jest liderem warszawskiej A klasy. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE jest dostępna na kanale WeszłoTV oraz Hotelu Arłamów za darmo.
 
Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, bowiem oba zespoły aspirują do awansu do wyższych lig. Drużyna z Warszawy po udanej rundzie jesiennej, postanowiła wyjechać na zimowisko do Hotelu Arłamów. Padł więc pomysł, by sprawdzić się na tle lidera klasy O Krosno, który na codzień gra na boisku zlokalizowanym na terenie hotelu.
 
Spotkanie w Arłamowie zostało zaplanowane na godzinę 18:00 i obdędzie się bez udziału publiczności, ale nie martwcie się. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna za darmo na kanale WeszłoTV oraz Hotelu Arłamów. Odnośnik do niej znajduje się poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij