2020-11-25 15:17:00

Udanie zakończenie rundy Texom Sokoła Sieniawa! Pokonał rezerwy Cracovii

Dziś piłkarską jesień zakończyli gracze z Sieniawy, którzy przezimują na fotelu wicelidera. Podopieczni Ryszarda Kuźmy, w zaległym meczu ograli drugi zespół "Pasów".

Texom Sokół Sieniawa chciał udanie zakończyć piłkarską jesień. Zespół dowodzony przez Ryszarda Kuźmię już w 4. minucie objął prowadzenie w meczu z rezerwami Cracovii, a do siatki trafił Bartłomiej Purcha. Biało-niebiescy nie zamierzali się zatrzymywać i błyskawicznie rozpoczęli poszukiwania trafienia numer dwa.

Podkarpacki trzecioligowiec stwarzał sobie okazje i w 23. minucie było już 0-2, a na listę strzelców wpisął się Dominik Pikiel. "Pasy" nie zamierzały tak tego tego zostawiać i czym prędzej ruszyli do odrabiania strat. Gospodarze tego spotkania tuż przed przerwą złapali kontakt. Gola zdobył Sylwester Lusiusz, który tym samym ustalił rezultat spotkania.

0-1 Bartłomiej Purcha (4)
0-2 Dominik Pikiel (23)
1-2 Sylwester Lusiusz (39)