https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-25 15:17:00

Udanie zakończenie rundy Texom Sokoła Sieniawa! Pokonał rezerwy Cracovii

fot. Patryk Górecki
fot. Patryk Górecki
Dziś piłkarską jesień zakończyli gracze z Sieniawy, którzy przezimują na fotelu wicelidera. Podopieczni Ryszarda Kuźmy, w zaległym meczu ograli drugi zespół "Pasów".
 
Texom Sokół Sieniawa chciał udanie zakończyć piłkarską jesień. Zespół dowodzony przez Ryszarda Kuźmię już w 4. minucie objął prowadzenie w meczu z rezerwami Cracovii, a do siatki trafił Bartłomiej Purcha. Biało-niebiescy nie zamierzali się zatrzymywać i błyskawicznie rozpoczęli poszukiwania trafienia numer dwa.
 
Podkarpacki trzecioligowiec stwarzał sobie okazje i w 23. minucie było już 0-2, a na listę strzelców wpisął się Dominik Pikiel. "Pasy" nie zamierzały tak tego tego zostawiać i czym prędzej ruszyli do odrabiania strat. Gospodarze tego spotkania tuż przed przerwą złapali kontakt. Gola zdobył Sylwester Lusiusz, który tym samym ustalił rezultat spotkania.
 
 
0-1 Bartłomiej Purcha (4)
0-2 Dominik Pikiel (23)
1-2 Sylwester Lusiusz (39)
 

Tabela 3 ligi gr. IV:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

kibic 2020-11-30 10:22:37 3 0

Brawo Sokół !!! Gratulacje dla zawodników, trenerów i działaczy za vice mistrzostwo rundy jesiennej osiągnięte w ładnym stylu / 1mecz przegrany na 20 spotkań i najmniejsza ilość straconych bramek / Pokazaliście że mniejszy może więcej. Szacunek.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij