2020-11-21 18:11:39

Łukasz Mazurek dał zwycięstwo Texom Sokołowi Sieniawa w samej końcówce!

Kolejny emocjonujący mecz z udziałem Texom Sokoła Sieniawa mieliśmy okazję ujrzeć dzisiaj w Białej Podlaskiej, gdzie goście rzutem na taśmę zgarnęli trzy punkty. Bohaterem okazał się 20-letni Łukasz Mazurek, który strzelił bramkę na 2:1 w doliczonym czasie gry.

Lepiej w mecz weszli piłkarze Podlasia Biała Podlaska, który otworzyli wynik już 2. minucie za sprawą Kamila Kocoła. Zawodnik gospodarzy pokonał bramkarza Texom Sokoła Sieniawa i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Podopieczni Ryszarda Kuźmy atakowali i szukali gola wyrównującego. W pierwszej połowie ta sztuka im się jednak nie udała.

Na drugą część spotkania goście wyszli mocno zmotywowani i trzy minuty po gwizdku arbitra Bartłomiej Purcha doprowadził do wyrównania. Sokół szukał zwycięstwa i za wszelką cenę chciał wywieźć z Białej Podlaskiej trzy oczka.

Ten sukces zapewnił im Łukasz Mazurek, który w doliczonym czasie gry zdobył bramkę na 2:1 i uszczęśliwił kolegów z drużyny.

1-0 Kamil Kocoł (2)
1-1 Bartłomiej Purcha (48)
1-2 Łukasz Mazurek (90)