https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-21 18:11:39

Łukasz Mazurek dał zwycięstwo Texom Sokołowi Sieniawa w samej końcówce!

fot. Texom Sokół Sieniawa
fot. Texom Sokół Sieniawa
Kolejny emocjonujący mecz z udziałem Texom Sokoła Sieniawa mieliśmy okazję ujrzeć dzisiaj w Białej Podlaskiej, gdzie goście rzutem na taśmę zgarnęli trzy punkty. Bohaterem okazał się 20-letni Łukasz Mazurek, który strzelił bramkę na 2:1 w doliczonym czasie gry.
 
Lepiej w mecz weszli piłkarze Podlasia Biała Podlaska, który otworzyli wynik już 2. minucie za sprawą Kamila Kocoła. Zawodnik gospodarzy pokonał bramkarza Texom Sokoła Sieniawa i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Podopieczni Ryszarda Kuźmy atakowali i szukali gola wyrównującego. W pierwszej połowie ta sztuka im się jednak nie udała. 
 
Na drugą część spotkania goście wyszli mocno zmotywowani i trzy minuty po gwizdku arbitra Bartłomiej Purcha doprowadził do wyrównania. Sokół szukał zwycięstwa i za wszelką cenę chciał wywieźć z Białej Podlaskiej trzy oczka.
 
Ten sukces zapewnił im Łukasz Mazurek, który w doliczonym czasie gry zdobył bramkę na 2:1 i uszczęśliwił kolegów z drużyny. 
 
1-0 Kamil Kocoł (2)
1-1 Bartłomiej Purcha (48)
1-2 Łukasz Mazurek (90)

Wyniki meczów 21. kolejki:

 

Tabela 3 ligi gr. IV:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij