2021-05-19 22:34:00

Polonia Przemyśl skromnie pokonała rezerwy Stali Mielec! Złoty gol Mateusza Wanata

Piłkarze Polonii Przemyśl przełamali się po porażce z Błękitnymi Ropczyce. "Przemyska Barcelonka" w środę odniosła zwycięstwo z rezerwami Stali Mielec.

Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!

Oba zespoły przed pierwszym gwizdkiem nie miały dobrych humorów. Polonia Przemyśl przegrała z Błękitnymi Ropczyce, zaś rezerwy Stali Mielec musiały uznać wyższość Orła Przeworsk. Zapowiadało się więc ciekawe spotkanie, bowiem oba zespoły z pewnością liczyły na przełamanie. Potyczka od pierwszych minut była wyrównana, a obe zespoły miały swoje okazje.

Konkretów było jednak jak na lekarstwo i żadna z prób nie chciała znaleźć drogi do bramki. Do przerwy było 0-0. Po zmianie stron, zarówno jedni jak i drudzy szukali szansy na zdobycie gola, lecz bramki były jak zaczarowane. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem, to do głosu doszła "Przemyska Barcelonka", która w 90. minucie objęła prowadzenie, a do siatki trafił Mateusz Wanat.

1-0 Mateusz Wanat (90)