https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-20 11:52:00

Piast Tuczempy w końcu zwycięski! Pokonali Igloopol Dębica

Piast Tuczempy wygrał po raz pierwszy w rundzie wiosennej. (fot. Kuba Noworól)
Piast Tuczempy wygrał po raz pierwszy w rundzie wiosennej. (fot. Kuba Noworól)
Piast Tuczempy po raz pierwszy w rundzie wiosennej sięgnął po trzy punkty. Piłkarze Marka Startwy ograli 2-1 na wyjeździe Igloopol Dębica.
 
Początek meczu należał go gospodarzy. Po dziewiętnastu minutach gry piłkarze Igloopolu Dębica wyszli na prowadzenie. "Morsy" wykorzystały błąd w obronie Piasta Tuczempy i Bartosz Ochab zdobył premierową bramkę w środowym starciu. Jednak dziesięć minut później Marcin Sobol doprowadził do wyrównania po rzucie rożnym wykonanym przez Jakuba Kloca i przedłużeniu piłki przez Karola Wotę.
 
W drugiej części gry lepsze wrażenie sprawiali piłkarze "Piastunek", jednak długo nie potrafili zdobyć zwycięskiej bramki. Sytuacje zmarnowali Kloc oraz Mateusz Buczkowski. Ostatecznie ten drugi w 68. minucie wpisał się na listę strzelców i dał zwycięstwo Piastowi Tuczempy. Co ciekawe ekipa Marka Strawy po raz pierwszy w rundzie wiosennej zdobyła komplet "oczek".
 
1-0 Bartosz Ochab (19)
1-1 Marcin Sobol (29)
1-2 Mateusz Buczkowski (68)
 
Igloopol Dębica:
Kosiński – Cyran (75. Pyskaty), Ligęzka, Wanat (78. Homik), Wiszyński, Stefanik, Janus, Syguła, D. Rokita, Ochab, K. Rokita (60. Lamparty)
 
Piast Tuczempy:
Szularz – Pelc, Sas (46. Tyrawski), Sobol, Wota, Demski (46. Benc), Kloc, Pasaj, Czub (85. Czub), Buczkowski, Wiącek

Wyniki meczów 28. kolejki:

 
 

Tabela 4 ligi podkarpackiej (gr. mistrzowska):

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej (gr. spadkowa):

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij