https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-19 23:58:00

Coraz trudniejsza sytuacja Lechii Sędziszów Małopolski! Przegrała z Sokołem Kolbuszowa Dolna

fot. Lechia Sędziszów Małopolski
fot. Lechia Sędziszów Małopolski
Lechia Sędziszów Małopolski startu ligowej wiosny nie może zaliczyć do udanego. Podopieczni Jakuba Słomskiego przegrali z Sokołem Kolbuszowa Dolna.

 Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym! 

Lechia Sędziszów Małopolski ma coraz mniejsze szanse na utrzymanie w 4 lidze podkarpackiej. Podopieczni Jakuba Słomskiego w środowe popołudnie, mierzyli się z Sokołem Kolbuszowa Dolna. Goście prowadzenie w 8. minuce, po tym jak piłkę we własnej bramce, umieścił Jakub Makuch, zaskakując Łukasza Ćwiczaka.
 
Zespół dowodzony przez Waldemara Mazurka dostał wiatru w żagle i siedem minut później wygrywał już 2-0, a do siatki tym razem trafił Kamil Duszkiewicz. Sokół w kolejnych minutach miał jeszcze kilka szans do podwyższenia rezultatu, ale dobrze bronił golkiper beniaminka. Lechia starała się nawiązać walkę z Sokołem, ale ten dowiózł prowadzenie do końca.
 
 
0-1 Jakub Makuch (8-samobójcza)
0-2 Kamil Duszkiewicz (15)
 

Wyniki meczów 2. kolejki grupy spadkowej:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 
Jeżeli ten tekst w jakiś sposób Ci pomógł albo sprawił, że spędziłeś miło czas - lub jeżeli po prostu chcesz wspomóc nasz rozwój, możesz "postawić nam kawę" ;) Wystarczy kilka kliknięć. Dziękujemy!
 
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Kibic 2021-05-20 05:39:22 2 0

Do panów którzy zarządzają Klubem z Sędziszowa młp. Dajcie sobie spokój i zostawcie klub komu innemu do zarządzania odejdźcie z klubu miejcie Honor. Bo za waszych rządów ten klub nic nie osiągnął widać wasze rządy na boisku i skład drużyny. Wstyd wstyd.

3hh 2021-05-20 11:13:48 2 0

Szkoda słów awans piękna sprawa szkoda ze wzmocnień brak. Brawa dla zarządu, znów gra w buraczanej lidze. Nie zdziwię się jak połowa chłopaków odejdzie

Sokół 2021-05-20 12:37:17 3 0

Brawo dla Sokoła. Bardzo dobre spotkanie, grane z głową. Pierwsza bramka może trochę fartowna, ale żeby coś wpadło trzeba dać możliwość popełnienia błędu drużynie przeciwnej - no i tak też się stało. Brawo Kamil Miśko !!! Druga to już znakomity rajd naszego napastnika drugiego Kamila tym razem Kamila Duszkiewicza, który zostawił za sobą linię obrony i płaskim strzałem "po długim" ustalił wynik spotkania. BRAWO !!! Gospodarze próbowali coś w drugiej połowie - ale w sumie to bez żadnego efektu.
Ważne 3 punkty i oby tak dalej. !!!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij