https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-19 21:57:00

Ekoball Stal Sanok pokonała na wyjeździe rezerwy Stali Stalowa Wola

fot. Radosław Kuśmierz
fot. Radosław Kuśmierz
Piłkarze Ekoballu Stali Sanok odnieśli kolejne bardzo ważne zwycięstwo w grupie spadkowej 4 ligi podkarpackiej. Podopieczni Piotra Kota ograli na wyjeździe rezerwy Stali Stalowa Wola.

 Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym! 

Mecz w Stalowej Woli od początku był wyrównany, a oba zespoły miały swoje okazje. Konkretniejszy był jednak zespół Ekoballu Stali Sanok, który prowadzenie objął w 38. minucie, a Macieja Siudaka pokonał Kamil Adamiak. Rezerwy Stali nie zamierzały tak tego zostawiać i czym prędzej rozpoczęli poszukiwania bramki wyrównującej, ale goście nie dali jej sobie wbić.
 
"Stalówka" po zmianie stron przejęła inicjatywę i częściej gościła na połowie rywala. Sanoczanie dobrze jednak grali w defensywie, a także czasem postraszyła zespół ze Stalowej Woli. "Zielono-czarni" starali się znaleźć sposób na przyjezdnych, ale ekipa Piotra Kota nie dała sobie wbić gola i po końcowym gwizdku to ona cieszyła się z kompletu oczek.
 
 
0-1 Kamil Adamiak (38)
 
Stal Stalowa Wola: Siudak - Stępniowski, B. Gnatek, Stelmach, Bosak, Lebioda, Moskal (55. S. Gnatek), Hascak, El Bouh, Tłuczek, Płonka
 
Ekoball Stal Sanok: Krzanowski - K. Słysz, Lorenc, Jaklik, Kaczmarski, Tabisz, Sz. Słysz, Baran, Ząbkiewicz, Kalemba, Kam. Adamiak (78. Jakubowski)
 
Sędziował: Mateusz Warzocha (Rzeszów)
 

Wyniki meczów 2. kolejki grupy spadkowej:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 
Jeżeli ten tekst w jakiś sposób Ci pomógł albo sprawił, że spędziłeś miło czas - lub jeżeli po prostu chcesz wspomóc nasz rozwój, możesz "postawić nam kawę" ;) Wystarczy kilka kliknięć. Dziękujemy!
 
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij