https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-19 21:24:00

Orzeł Przeworsk lepszy od rezerw Resovii

fot. Agnieszka Kulka Photography
fot. Agnieszka Kulka Photography
Kolejną wygraną zanotowali piłkarze Orła Przeworsk. Tym razem podopieczni Pawła Załogi okazali się lepsi od drugiego zespołu Resovii.

 Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!  

Orzeł Przeworsk przystąpił do zaległego spotkania 2. kolejki grupy spadkowej z Resovią II, po wygraniu czterech meczów z rzędu. Z kolei goście liczyli na to, że ewentualna punktowa zdobycz pozwoli im przedłużyć szanse na utrzymanie w 4 lidze podkarpackiej. Rzeszowianie rozpoczęli mecz od mocnego uderzenia, jako, że już w 5. minucie egzekwowali rzut karny.
 
Do piłki podszedł Kamil Radujl, jednak jego uderzenie obronił Robert Kurosz. Niewykorzystane sytuacje mają to do siebie, że lubią mścić. Tak też się stało w 27. minucie, kiedy to wynik otworzył Piotr Boratyn. Na przerwę oba zespoły zeszły przy jednobramkowym prowadzeniu gospodarzy. Podopieczni Pawła Załogi poszli za ciosem w drugiej połowie. Wynik, po godzinie gry, podwyższył Dawid Czerny. Ten rezultat utrzymał się do ostatniego gwizdka arbitra, dzięki czemu Orzeł przedłużył swoją zwycięską passę.
 
 
1-0 Piotr Boratyn (27)
2-0 Dawid Czerny (61)
 
Autor: Radosław Dudek
 

Wyniki meczów 2. kolejki grupy spadkowej:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 
Jeżeli ten tekst w jakiś sposób Ci pomógł albo sprawił, że spędziłeś miło czas - lub jeżeli po prostu chcesz wspomóc nasz rozwój, możesz "postawić nam kawę" ;) Wystarczy kilka kliknięć. Dziękujemy!
 
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

KarakanW22 2021-05-20 10:54:17 4 3

Jaka pierwsza drużyna taka i druga. Dramat. Za chwile spadną jak tak dalej bedzie. Partacze,

Marko 2021-05-20 15:46:09 1 2

Do karawan spadaj wieśniaku że strony Reski może jesteś niedorozwinięty

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij