2021-05-19 23:17:00

Ostre strzelanie w Targowiskach! 10 goli w starciu Partyzanta MAL-BUD1 z Sokołem Nisko

Kibice którzy przybyli w środę na mecz Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska z Sokołęm Nisko z pewnością nie mogli się nudzić. Oba zespoły stworzyły świetne widowisko, w którym padło aż 10 goli.

Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!

Sporo problemów przez pierwszym gwizdkiem miał Partyzant MAL-BUD1 Targowiska. Mateusz Ostrowski nie mógł wystawić najmocniejszego składu, a ponadto Łukasz Śliwński złapał kontuzję tuż przed meczem. W trakcie spotkania lepiej nie było, bowiem urazy wyeliminowały kolejnych graczy. To postanowił więc wykorzystać Sokół Nisko.

Beniaminek w 31. minucie objął prowadzenie, a gola z rzutu wolnego zdobył Patryk Tur. Ten sam zawodnik, 180 sekund później podwyższył na 2-0 i tym samym gospodarze mieli problem. Partyzant nie mając nic do stracenia, po przerwie ruszył do ataku. Zespół z Targowisk po ośmiu minutach złapał kontakt, a na listę strzelców wpisał się Dawid Kozioł.

Sytuacja ta widocznie podrażniła Sokoła, który w 57. minucie ponownie wygrywał dwiema bramkami, a z gola cieszył się Piotr Szewczyk. Niżanpom to trafienie do dało skrzydeł i siedem minut później było już 4-1, a na listę strzelców wpisał się Kamil Wojtak. Wydawało się więc, że już jest po meczu, jednak nic z tych rzeczy.

Partyzant postanowił napsuć trochę krwi ekipie Niska, a przede wszystkim powalczyć o korzystny rezultat. Miejscowi straty zmniejszyli w 74. minuce, po bramce Karola Filara. Cztery minuty później, miejscowi złapali kontakt, a tym razem piłkę w siatce umieścił Oleg Moskalets. Zapowiadała się bardzo ciekawa końcówka spotkania.

Sokół w 83. minucie miał rzut karny, a jego egzekutorem był Dawid Stypa. Podopieczni Mateusza Ostrowskiego mieli mało czasu na odrobienie strat, jednak pokazali, że niemożliwe nie istnieje. Bohaterem Partyzanta okazał się Michał Pelczar, który w końcówce meczu strzelił dwa gole i tym samym zapewnił swojej drużynie "oczko", choć ta była w beznadziejnej sytuacji.

0-1 Patryk Tur (31)
0-2 Patryk Tur (34)
1-2 Dawid Kozioł (54)
1-3 Piotr Szewczyk (57)
1-4 Kamil Wojtak (64)
2-4 Karol Filar (74)
3-4 Oleg Moskalets (78)
3-5 Dawid Stypa (83-rzut karny)