https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-20 10:34:58

Wielkie emocje w Tarnobrzegu! Siarka pokonała Podlasie Biała Podlaska mimo gry w osłabieniu

Siarka Tarnobrzeg pokonała Podlasie Biała Podlaska 3-2. (fot. Marek Jedynak)
Siarka Tarnobrzeg pokonała Podlasie Biała Podlaska 3-2. (fot. Marek Jedynak)
Wielkie emocje towarzyszyły meczowi Siarki Tarnobrzeg z Podlasiem Biała Podlaska. Ostatecznie gospodarze wygrali 3-2, choć w końcówce musieli radzić sobie w dziesiątkę.
 
Początek meczu należał do gości, którzy zaatakowali ekipę Siarki Tarnobrzeg. Podopieczni Sławomira Majaka popełniali proste błędy w defensywie. Jednak Podlasie Biała Podlaska nie potrafiło wykorzystać swoich sytuacji. Siarkowcy zaatakowali po raz pierwszy tuż po upływie kwadransa gry i od razu zakończyło się to bramką. Na listę strzelców wpisał się Dawid Bałdyga. Asystę przy tym trafieniu zapisał Bartosz Sulkowski, który dośrodkował piłkę z lewego skrzydła.
 
Poźniej nieco lepiej prezentowali się gospodarze, a efektem ich lepszej gry była druga bramka. Tym razem gola zdobył Luigi D’Apollonio. Po zmianie stron "Siarkowcy" mogli podwyższyć prowadzenie, ale w miarę upływu czasu tym większą przewagę osiągnęli goście. W 57. minucie obrona Siarki była fatalnie ustawiona. Paweł Zabielski otrzymał prostopadłe podanie i w sytuacji sam na sam pokonał Macieja Kowala
 
W 80. minucie Michał Bierzało w odstępie trzech minut ujrzał dwie żółtę kartki i Siarka musiała radzić sobie w dziesiątkę. Jednak to nie podałamało piłkarzy Majaka i zaledwie minutę później Paweł Szołtys zdobył trzeciego gola. W końcówce Podlasie mocniej zaatakowało, ale zdołali zdobyć tylko jedną bramkę. Wynik meczu na 3-2 ustalił Olaf Martynek.
 
1-0 Dawid Bałdyga (18)
2-0 Luigi D’Apollonio (36)
2-1 Paweł Zabielski (57)
3-1 Paweł Szołtys (81)
3-2 Olaf Martynek (84)
 
Siarka Tarnobrzeg:
Kowal - Bierzało, Józefiak, Duda - D’Apollonio, Tabor, Rogala, Sulkowski (71. Skrzypek) - Bieniarz (58. Szołtys), Janeczko - Bałdyga (67. Zmarzlik)

Wyniki meczów 36. kolejki:

 

Tabela 3 ligi gr. IV:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Siarkowy 2021-05-22 13:26:03 1 0

Fajowo bo jak mi kumpel że roboty gadał to już mieli kisiel w majtkach a mimo to wygrali .superowo i oby tak dalej że tym kišlem jechali.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij