https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-20 15:05:56

Jakub Bucki nowym atakującym Asseco Resovii!

Jakub Bucki został nowym zawodnikiem Asseco Resovii! (fot. Jastrzębski Węgiel)
Jakub Bucki został nowym zawodnikiem Asseco Resovii! (fot. Jastrzębski Węgiel)
Jakub Bucki został nowym atakującym Asseco Resovii. 32-latek jest pierwszym wzmocnieniem ekipy z Podpromia przed sezonem 2020/21.
 
Asseco Resovia pozyskała pierwszego zawodnika przed startem sezonu 2020/21. Zgodnie z przewidywaniami nowym siatkarzem "Pasiaków" został Jakub Bucki. 32-latek dołączył do Resovii z drużyny aktualnych mistrzów Polski, Jastrzębskiego Węgla. Bucki związał się z piątą drużyną poprzedniego sezonu Plus Ligi dwuletnią umową.
 
- Doświadczony atakujący miał bardzo duży wkład w końcowy sukces drużyny z Jastrzębia-Zdroju. W trakcie całego sezonu zdobył 177 punktów, w tym 24 bezpośrednio z zagrywki. To właśnie w tym elemencie gry dał się zapamiętać – mocna, trudna zagrywka to jego znak rozpoznawczy - czytamy na stronie klubu z Rzeszowa.
 
Jakub Bucki jest wychowankiem Czarnych Radom. W tej ekipie grał w zespołach juniorskich. Później trafił do Jadaru Radom. W swojej karierze grał również w KPS Siedlce, słowackim VK Slavia Svidnik, kazachskim VK Pavlodar oraz BTTS-ie Bielsko-Biała.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij