https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-21 09:40:00

Wolfe Wittstock ostatecznie pojedzie w 2 lidze żużlowej!

fot. Jakub Malec
fot. Jakub Malec
Wolfe Wittstock pojedzie w 2 lidze żużlowej. Trwa niemałe zamieszanie z udziałem niemieckiego zespołu, który najpierw miał jechać. Później okazało się, że nie będzie mógł. Jednak wszystko dobrze się kończy.
 
W 2 lidze żużlowej będzie siedem drużyn. Do rywalizacji przystąpi Wolfe Wittstock. Przypomnijmy, że w rozgrywkach tych bierze udział 7R Stolaro Stal Rzeszów. Po raz kolejny terminarz rozgrywek będzie musiał ulec zmianie.
 
- Pragniemy poinformować, że kluby 2. Ligi Żużlowej osiągnęły kompromis w sprawie Wolfe Wittostock. W związku z tym Główna Komisja Sportu Żużlowego postanowiła, że będzie rekomendować Zespołowi ds. Licencji odwieszenie licencji niemieckiej drużyny. To oznacza, że ekipa z Wittstocku weźmie udział zmaganiach ligowych w sezonie 2021. Dalsze ustalenia w tej sprawie zostaną przekazane w przyszłym tygodniu - napisał w oświadczeniu przewodniczący GKSŻ, Piotr Szymański.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij